Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bmw 1.16i

bence hertürlü mantıklı bir takas olur. ama senin ilandaki bmwden daha iyisini bulabilirsn. en azından angel ve mercek far olsun :)

"3 serisine param yetmedi ucundan tutturdum en ucuz bmwyi aldım benimde bmw'm olsun diye." isteklerini bilmiyorum ama leonla takas yaparsan ya pişman olursun yada hiçbi farklılık bulamazsın arada. kalite olarak elbet çok daha güzel ama kalite ve isim dışında birşey bekleme bana göre. bmwlerin 1.6 motoru kasa ne olursa olsun pek güzel olmuyor 2.0 motora da bak derim (ben ki senelerin bmw fanatiği bunları söylediyse düşün artık :) )
ama alırsanda hayırlısı olsun şimdiden

bmw sahibiyle buluştum pek hoşuma gitmedi.boyanan yok tamamda taş izi falan çok.donanım çok yetersiz geldi..leondan sonra araba beyenemicez sanırım..
arkadaşlar kullanma fırsatı buldum bmw yi, 8 v pancar motoru diyenler gerçekten çok büyük hata ediyo boşuna arabalarınızdan soğumayın ,bi çok emsallerindeki 1.6 motorlardan daha performanslı..böyle söylentiler çıkarıp otolarımızın değerlerini boşuna düşürmeyelim (düşürmeyin) gereksiz polemik..insanlar seat alacak, leon alacak önce bu sitelere göz atıyo yanlış bilgiler ediniyo..şunu temin edebilirim golf 115hp fsi motordan ve bmw nin bütün 1.6 larından daha seri bizim leonlar tecrübemle sabittir..

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

[/COLOR]
"3 serisine param yetmedi ucundan tutturdum en ucuz bmwyi aldım benimde bmw'm olsun diye." isteklerini bilmiyorum ama leonla takas yaparsan ya pişman olursun yada hiçbi farklılık bulamazsın arada. kalite olarak elbet çok daha güzel ama kalite ve isim dışında birşey bekleme bana göre. bmwlerin 1.6 motoru kasa ne olursa olsun pek güzel olmuyor 2.0 motora da bak derim (ben ki senelerin bmw fanatiği bunları söylediyse düşün artık :) )
ama alırsanda hayırlısı olsun şimdiden

3 serisine param yetmedi derken?? 04-05 model e-46 kasa en kral 3.16i yi zaten 34-35 bine alabiliyosun.. en ucuz bmw yi aramıyorum yaşam tarzı olarak da genelde ''3 kuruş fazla olsun güzel olsun'' felsefesini benimsemişimdir..eşim 1.16 ları sevdiği için bakmıştım inceleyince oda vazgeçti..

bmw sahibiyle buluştum pek hoşuma gitmedi.boyanan yok tamamda taş izi falan çok.donanım çok yetersiz geldi..leondan sonra araba beyenemicez sanırım..

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

3 serisine param yetmedi derken?? 04-05 model e-46 kasa en kral 3.16i yi zaten 34-35 bine alabiliyosun.. en ucuz bmw yi aramıyorum yaşam tarzı olarak da genelde ''3 kuruş fazla olsun güzel olsun'' felsefesini benimsemişimdir..eşim 1.16 ları sevdiği için bakmıştım inceleyince oda vazgeçti.. 3 kasa aramaya devam..

o tabir bmw tüm kasalarının en düşük motorları için kullanılan ama 1 serisinin daha çok anımsattığı bi tabirdir sanırım hiç denk gelmedin bugüne kadar. en kral 3.16 dediği e46 bastığında gitmiyo. motorla ilgili 1.6 nın eksiklikleriyle ilgili her kasadaki problemleri ayrı ayrı sana raporlayabilirim bizzat kullanıcı olarak. ve bunlarda neredeyse herkes tarafından bilindiğinden böyle bir tabir vardır piyasada. şahsına bi tabir değil

evet sen bmw kullanıcılarından yorum istiyorsun alacağın araçla ilgili ben sana gelmiş tüm kasaların kullanıcısı olarak yorum yapıyorum ama nereye çeksem konuyu diye zorluyorsun. al yada alma kardeşim hayırlısı olsun ben napiyim
keşke konunun başlığını "işime gelicek yorumlarınızla 1.16i yi soruyorum

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:26 ----------

die başlatsaymışsın

teşekkür ederim kibar yorumların için ama;
"3 serisine param yetmedi ucundan tutturdum en ucuz bmwyi aldım benimde bmw'm olsun diye." gibi bi cümleyle başlayınca bi gariplik oldu .. :(

evet de ben bunu 2 mesajda da "şahsına tabir değil, bmw kullanıcılarının ve piyasadaki dolanan lafların sonucu olarak söylüyorum" diye belirttim. keşke üstünkörü okumasaydın :) heralde sana laf etcek halim yok. çoğu kişi 1.6 motoru konuşmamışken sana aldıktan sonra pişman olmaman adına 3-5 kelime ettim.

takrar söylüyorum Şahsına Değil keisnlikle:) sanırım Ankara'da bilinen bi cümle değil bu. seni kırdıysam pardon yinede haddimi aşmak istemem

bende bmw şöfürü olarak kesinlikle 3.16 ve 3.18 lerı tavsıye etmem..ben hepsıne bındım e46 kasaların sımdı ıse leondan ayrı 2001 m3 um var. yani tam anlamıyla bır bmw söförüyum..tekrar soyluyorum 3.16 3.18 yaklasmayın abi pişman olursunuz ;)

Geri
Üst Alt