Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMC Kutu Ici Filtre Sesi (Kapagi acik)

yess.Guzel b ek boru yapılcak fıltre en ıyı hava alcak yere dogru sokusturulcak :) Sonrasında etrafına bauhaus malzemelerı ıle ızolasyon yapılcak.Sonra adam model Cai im oldu dıyıp fotosunu koycaksın bızde bakıcaz:D
Kim yapicak o isleri be Can'im:) fikir cok iyi ama saglam bir usta lazim onu iyi sabitlemesi lazim giderken aniden cat diye dusuvermesin sonra..

malzemeler nedir cano,

sıcaktan fıltreyı ayırmak ıcın yalıtım malzemelerı abı,sanayıden de b fıltreyı uzaklastırmak ıcın turbodan boru kestırmak lazım,bulursak duz b Alu flan cok daha ıyı olur

tsi filtrenin kapağını kapatsan da motordan sıcak hava çekiyor açsan da, filtrenin hava aldığı güzergahı izlerseniz ne kadar salakça bir yol izlendiğini anlamanız an meselesi. kapağım kapalı performans filtrem soğuk hava çekiyor sanmayın. evet kutu sökülüp kutuya bağlanan hava hattı fazla keskin olmayan dönüşlerle motordan uzak bir yere taşınırsa o zaman gerçek performans alınabilir. Ben kapağı sadece ses farkı için açıyorum bende de bmc var ve kutu açık kapalı arası sıcak hava etkisi öyle kağıt üstü bilgisi gibi çokda farklı değil.

Geri
Üst Alt