Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMC Kutu Ici Filtre Sesi (Kapagi acik)

sen panel fıltremı aldın ki yoksa su KN ın kutunun ıcıne koyulan acık tıp fıltrelerınden mı bu da

Yok bizimkinin orjinali zaten acik tip gibi koni seklinde ..aynisinin BMC marka kutu ici diye geceni var..o da silindir seklinde..aciktan farki yok..

açıktan farkı olmaz olurmu kaanım ya bu meret nerden hava alıcak sadece üstten oda kaputta kapalı ohh miss gibi sıcak hava , alt tarafı kısa bir boru ve silikon dirsekle tamamdır diye düşünüyorum

açıktan farkı olmaz olurmu kaanım ya bu meret nerden hava alıcak sadece üstten oda kaputta kapalı ohh miss gibi sıcak hava , alt tarafı kısa bir boru ve silikon dirsekle tamamdır diye düşünüyorum

Yok abi sekil olarak benziyor demek istemistim:)

abı ben yırtıyorum kendımı sunları Cai yapın dıye sesımı duyan yok :D

kaan ebi gecenlerde bizim magazaya kadar gelen ses senin miydi yoksa ?? :D :D :eek:key:

Onun icin filtre kutusu falan sokulecek mi?

yess.Guzel b ek boru yapılcak fıltre en ıyı hava alcak yere dogru sokusturulcak :) Sonrasında etrafına bauhaus malzemelerı ıle ızolasyon yapılcak.Sonra adam model Cai im oldu dıyıp fotosunu koycaksın bızde bakıcaz:D

Geri
Üst Alt