Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BlackBerry Bold 9900

aslında ben telefona bu kadar para ve önem veren biri değilim şuan elimde nokia'nun çok ucuz bir telefonu var 3 yıldır işimi gayet iyi halledebiliyorum :D fakat artık teknolojiye ayak uydurmanın zamanı geldi diye düşünüyorum . Almışken iyi bise alıp uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum bu yüzden de 2 3 seçeneğim var BlackBerry İphone 4 Samsung Galaxy gibi . Fakat bunlardan beni en çok çeken 9900 hem dokunmatik olması hemde özellikle klavyeli** olması benim için çok avantajlı özellikleride gayet çok iyi durumda . Çevremde çok kullanan arkadaşım var ve onlardan hiç bir kötü yorum almadım özellikle beyazını al kafan rahat olsun bile dediler :D

blackberry nın en ıyı cıhazı al memnun kalırsın derım.ben kullanıyorum sıyahdı benımkı dun beyaz aldım tekrar jıletD:

bence o paralara android tercih et Xperia Arc s de favorimdir...

Geri
Üst Alt