Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

BlackBerry Bold 9900

Konu, 'Arıyorum' kısmında alicanbasarir tarafından paylaşıldı.

1. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    BlackBerry bold 9900 almayı düşünüyorum . Kullanan varmı ? Varsa her hangi bir sıkıntı yaşadımı ? memnun mu ? vs. gibi konularda bana yardımıcı olursanız sevinirim . Bir de tanıdık telefoncusu olan varmı ? ben en ucuz 1570 lira fiyat aldım 12 taksitli..

Şimdiden teşekkürler..Saygılar..

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bi bbm in eksikti :p

3. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    gençlere ayak uydurmanın zamanı geldi diye düşünüyorum :p

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sitede cenk satıyordu galiba

5. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    ozgur bılıyorsun bızım ıste bbm moda :D
    alıcan bıze ayak uydurucak

6. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    ahaha aynen abi mecburuz :D

7. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    ben kullanıyorum ve aldığıma pişman olduğum bir telefon :) iphone4 ve blackberry 9900 kullanıyorum. İlk günler her gün donuyordu , habire pili çıkar tak yapıyordum. Pil Ömrü sorunlu zaten , hatta ve hatta 9930 çıktı sadece yazılım farkı var vede 9900 Çok hatalı olduğu için 9930'da bu hatalar giderildi diye duydum. Kız arkadaşım aldı 3 hafta kullandı bozuldu garantiye gönderdi geldi bidaha gönderdi garantiye sonrada sattı :)

Ama beyaz aldıysan bunlara değer :D :D :D

3-4 Ay oldu alalı ilk 1 ay her gün donuyordu ama şuanda donmuyor telefon gayet sağlıklı.

8. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Eğer iPhone veya Samsung Galaxy tarzı Multimedya özellkleri ön planda olan bir cihazdan vazgeçip alacaksan, pişman olabilirsin.

BBM, Facebook, Twitter gibi internetle ilişkili tüm özelliklerini kullanabilmek için BIS paketine de ihtiyacın olduğunu unutma, eskiye nazaran ucuzladı şimdilerde, 1 GB 16 TL filan olması lazım.

Onun haricinde özellik olarak güzel telefondur, kendime ve eşime Ekim'de almıştım, herhangi bir sorun yaşamadık, biraz BB'den sıkıldığım biraz da merak ettiğim için Galaxy Note aldım, 9900 şimdilik evde yatıyor.

9. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    Paketler baya ucuz sınırsız paket 16tl , hatta telefonu bilgisayara bağlayıp modem olarak kullanarakta bu sınırsız paketten yararlanabılıyorsun :) vede çok hızlı

10. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    sorunlu makina alma derim bazen elin ayagin dolu oluyor omuzuna dayayip konusman gerekirse ses uzaktan gidiyor ben sirf bu yuzden sattim

Sayfayı Paylaş