Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bizde Seat ne zaman bu noktaya ulasacak acaba??

Konu, 'Dünyadan Haberler' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Ingilterede seat yetkili bayii ayni zamanda kendi bunyesinde garantili Revo yazilim yapiyor ve bunu web sayfasinda gogsunu gere gere anlatiyor..Resmen imrendim adamlarin duzenine..Arabani alip gonul rahatligi ole servisine gidiyorsun; garantiden cikarmi korkusunu olmadan yazilimini yaptiriyorsun Revo; direk 1.4 TSI da 160 beygiri alip cikiyorsun...hem de garantin sapasaglam...Tabiki 2009un en iyi seat bayisi secilirler sonra:eek:key:

http://www.grants-seat.co.uk/service/view/37/REVO-Technik-Performance-Upgrades

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    TR'deki Seat servisleri garantili ABT yazılım yapmıyo mu zaten?

3. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    İstanbul Kayadibi yapıyor şu an.

4. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Yok kardesim seat'a yapmiyorlar..VW araclarina yapiyorlarmis sadece...Alturu zamaninda aradigimda ABT'ye yonlendiriyoruz gibi sacma bir cevap vermislerdi..garanti ne olacak dedigimde de o konuda bisey diyemiyoruz gibisinden sacma sapan bir cevap verdiler..Turkiyedeki hangi dealer acaba web sayfasinda bu kadar cesurca bir ilan verebilir?

5. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Garantili mi yapiyorlar? Yani yapilinca bir sorun cikarsa sonuna kadar arkasinda mi kayadibi? Yoksa yonlendiriyor mu sadece? Eger yapiyorlarsa bu sekilde helal olsun diyecegim..

6. swotr

swotr Misafir

dogus bi ara yapiyomus sonra birakmis diye duydum dogustaki personelden.. abt de 1150€+kdv diyodu 1.4tsi a

7. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    ABTye verilen paraya yazik gunah..Birkac tane A3 TFSI var ABTden dolayi sorun yasayan..Dyno verileri de ABTnin vaad ettiklerini gostermiyor..

8. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kaan kayadibinin kendisi yapıyor,yönlendirmiyorlar tam içeriğini öğreneceğim cünkü bende düşünüyorum.

9. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    türkiyede o sorumlulukta vatandaş olmadığı için bence olacağını sanmıyorum kaan abi.

10. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    O zaman tebrik ederim Kayadibini sonuna kadar arkasinda durabiliyorlarsa...

Sayfayı Paylaş