Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir tus ile 210 HP; 1.4 TSI

arkadaşlar muhtemelen arkadaş yazılım attırmamış, chip dediği olay power box denen bi küçük beyin var ve onda yüklü sistemle araca artı hp, tork, turbo açma kapama sürelerinde değişiklik vs yapıyor ve bu takılan parçadan araç içine kablo çekiliyor ve düğme konuluyor istediğin zaman devre dışı bırakmış oluyorsun,
bu power box ı kendiniz bile söküp takabilirsiniz, genelde yurtdışında satılan bir üründür bizde kısaca buna chip diyoruz.

Abiler, Benim Clio'da bir tuş var, tıkladığınız zaman menu açılıyor, araç listesi çıkıyor dokunmatik ekran ayrıca, BMW M30,LEON,BOCANEGRA ohoOo daha bir çok seçeneğin olduğu menü. seçiyorum bir tanesini, dönüştürüyorum arabamı bocanegraya leona... He buluşmaya farklı araçla geliyorum zannediyorlar, geçen CHREYSLER VOYAGER'la geldim mesela görenler biliyor anadolu yakası biliyor yani...;)
bu adamın kullandığı ucuz olan sistem ben 20 binlira verdim...(yan sanayi yoksa 120binlira) soruyorlar nasıldı filan ? 10 Numara ! bastım parayı yapan adama, yaptım sistemi beyin bedava yav bedava !:kizgin:

sökülmemiş, değişmemiş bir kapısı kalmış, yazılımı bile mıncıklanmaış, neresi orjinalmiş ki bunun ;)

:D arkadaslar olay dogru malesef:D

erya eski servis müdür gökhan abi ile karsılastık o kullanmakta bu ürünü...

1.3 multijet linea ya bunu uygulamıs 135 hp lerde gosteriyormus ve gidişide değişmiş ( soylentiye gore denemedim net bişi demeyelim)

yakıtında değişiklik olmadıgını ve performanstan cok memnun oldugunu anlattı =)

tek tık ile 50 milyar farktan kurtarıyoruz:D

:D arkadaslar olay dogru malesef:D

erya eski servis müdür gökhan abi ile karsılastık o kullanmakta bu ürünü...

1.3 multijet linea ya bunu uygulamıs 135 hp lerde gosteriyormus ve gidişide değişmiş ( soylentiye gore denemedim net bişi demeyelim)

yakıtında değişiklik olmadıgını ve performanstan cok memnun oldugunu anlattı =)

tek tık ile 50 milyar farktan kurtarıyoruz:D

bir keresinde linea uzun yolda benii resmen kepaze etmıstı sanırım bu lınea o :)

tüketimi değiştirmeyen ve ilave beygir veren her ne buluş varsa, 1milyon öğro kredisi hazırdır, seri üretim için.

Geri
Üst Alt