Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir tus ile 210 HP; 1.4 TSI

Revonun urettigi bi aparat var ister stock isterde araci yazlimli hale ceviyorda bu arabadan 210hp almak nasil oluyor cozemedim

Saglikli bir sekilde yapilan soft yazilim ile performans artarak yakitta bir miktar dusebiliyor..Yatiriminada 1 milyon avro harcadiklarini zannetmiyorum:)

Kesinlikle emisyon standartlari geregi bazi degerlerden feragat etmek zorunda kaliyorlar..Ancak yazilim yapanlarin boyle bir sorunlari olmadigindan dolayi bu optimizeyi yakalayabiliyorlar.

tüketimin düşmesi demek, emisyonun düşmesi demek, yani mümkün olsa idi, motoru üreten bunu başarırıdı, zaten başka başarmak sitediği bir şey yok, zira EU da vergi sistemi emisyon üstüne. En düşük emisyonu yakalayanın modeli satış rekoru kırar. yani emisyonu artırmaddan, mekaniği değiştirmeden ilave beygir kazanılamaz, yani tüketim düşemez.

Aracina yazilim yaptirip hem performansi artip hemde yakiti dusen iki adet aracimiz var.1.4 tsi leon:)
Hersey kitapta yazdigi gibi olmuyor herzaman.Bu noktada herkes dogrularina inanmakta serbest kalabilir tabiki

Geri
Üst Alt