Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Tarih Göçtü.SAAB Kapatıldı !

Benim Favori markamdı SAAB. Birileri çıkar kurtarır diye düşünüyorum.
Tabi tabi kesin çıkar biri ayıpsın :D

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Alp "2.0 TDI Passat Exelusive" ne oluyo? Exclusive olmasın o :D

Tabi tabi kesin çıkar biri ayıpsın :D

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Alp "2.0 TDI Passat Exelusive" ne oluyo? Exclusive olmasın o :D

Haha doğru söylüyorsun :D:D:D

Nasıl yaptım ben böyle bir hatayı? :confused::confused::confused:

jet motoru üreten çok kaliteli araçlar yapan bi marka bitti öyle mi..
şaka gibi ya çok üzüldüm..ama bana yakın zamanda biri sahip çıkar gibi geliyo VW grup olabilir..

jet motoru üreten çok kaliteli araçlar yapan bi marka bitti öyle mi..
şaka gibi ya çok üzüldüm..ama bana yakın zamanda biri sahip çıkar gibi geliyo VW grup olabilir..

Yiğit uçak parçaları yapan şirket bitmedi. GM SAAB dan SAAB Auto i satın aldı zamanında. Yani sadece araba olan bitti..

anladım da yavru sonuçta Saab artık araba üretmeyecek..
Çin'de kartondan arabalar üretilip dünyaya dağıtılırken jet motoru üretcek teknolojiye sahip bi markayı yollarda göremicez bundan sonra..ötesi var mı..

anladım da yavru sonuçta Saab artık araba üretmeyecek..
Çin'de kartondan arabalar üretilip dünyaya dağıtılırken jet motoru üretcek teknolojiye sahip bi markayı yollarda göremicez bundan sonra..ötesi var mı..

İkisi 1989 dan iki ayrı firma. İsim aynı.

yavru ayrı olsun olmasın söylediklerimi bi daha okur musun lütfen ya senden ricam yorma beni yorgunum zaten.. :D :D

velakin onlar departmandır..
bütçeleri elemanları farklı olabilir ama aynı trademark..

yavru ayrı olsun olmasın söylediklerimi bi daha okur musun lütfen ya senden ricam yorma beni yorgunum zaten.. :D :D

velakin onlar departmandır..
bütçeleri elemanları farklı olabilir ama aynı trademark..

Yiğit VW grubun altında SEAT var mesela ama SEAT da ayrı bir şirket VW şirketinin sahip olduğu. :D

yavru Seat marka Saab - X departman olmuyo mu..
VW Seat diye satılmıyo sonuçta..kafa mı buluyosun benle sen acep.. :D :D

Geri
Üst Alt