Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bir Sevgi Seli....

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Arkadaşlar sevdiğimiz bir arkadaşın çocuklar için başlattığı kampanyanın bir değişi geldi aklıma ve sizinle paylaşmak istiyorum... :)

Arkadaşlar biliyorsunuz yaşlılar.... Bizim ton ton dedelerimiz, babannelerimiz ve annanelerimiz.

Bazılarının hiç kimsesi yok, bazılarının evlatları onları tek başıma yaşama itmişler. Çeşitli sebeplerden dolayı hayatının geri kalanını huzur evinde geçirmek zorunda kalan yaşlı büyüklerimizi ziyaret edip onları mutlu etmeye güldürmeye ne dersiniz.

Düşünün yarın bir gün belki biz de düşebiliriz o durumlara onların yaşadığı durumları biz de yaşayabiliriz. Çok bir şey değil elimize bir çiçek bir güzel çikolata bir de kolanya alıp onları ziyaret etmeye ne dersiniz.

Sizde belki de hayatının son demlerini yaşayan yaşlı büyüklerimizi güldürmenin değerleri başka bir şeyle ölçülebilirmi Bence tabiki de ölçülemez..

İşte bu yüzden İstanbul'un her bölgesinde bulunan Huzur Evlerini yavaş yavaş ziyaret etsek buna ne dersiniz arkadaşlar :) Her ay 1 huzur evine gitsek o güzel insanları mutlu etsek sizce nasıl olur :) Bence mükemmel olur böyle bir fikiri sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar umarım kabul eder ve bu olayı gerçekleştiririz
    :):)

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    sırada bu vardı benden önce davrandın... sen benden çok yaşıcaksın :) teşekkürler duyarlılığın için....

3. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    İlk bi birini yapalım tam anlamıyla bize yakışan bir biçimde sonra diğerine geçeriz

4. CanCan11

1.406
    1
    0
    Aklıma gelid Tarık'cım Böyle bir şeyi düşünüp paylaşıp gösterdiğin duyarlılık için asıl ben çok teşekkür ederim sana

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    evet bunu da yapalım ama birbirine karışmasın önce çocukları yapmalı onlara eğilmeli ikisi birden ihmallere sebep olur tabi zaman bol nasip olursa çok güzel şeyler çıkar ortaya.. çok güzel hareketler bunlar.....:eek:key:

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    evet bencede arasında biraz zaman olmalı. yoksa buda çok güzel bir düşünce

7. KeleBenNKk

KeleBenNKk SCW Ladies

1.169
    52
    48
    Can süpersin kardeşim :) kesinlikle hepsine varım
    en anlamlı organizasyon bu olur herhalde :eek:key:

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    ben varım...

9. CanCan11

1.406
    1
    0
    rica ederim burçak abla şimdi çocuk lar dan sonra gerçekleştirelim diyoruz ama aklımda şöyle bir şey var gelen olur yada olmaz bilmiyorum bir ay ufak kardeşlerimizin yanına bir ay babannelerimizin dedelerimizin yanına gidelim ne dersiniz böylece iki tarafıda ihmal etmeyiz ve herkesi mutlu etmiş oluruz :) bunun planlaması zor bir şey değil biz isteyelim üstesinden geliriz :) Şubat 6 sında oraya gidiyorsak Mart ın ilk pazarı yada şubat ayının son pazar ı da oraya gidebiliriz:)

10. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Kardesım cok guzel dusunmussn cok duyarlısn :eek:key: Her zman varım

Sayfayı Paylaş