Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Sevgi Seli....

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar sevdiğimiz bir arkadaşın çocuklar için başlattığı kampanyanın bir değişi geldi aklıma ve sizinle paylaşmak istiyorum... :)

Arkadaşlar biliyorsunuz yaşlılar.... Bizim ton ton dedelerimiz, babannelerimiz ve annanelerimiz.

Bazılarının hiç kimsesi yok, bazılarının evlatları onları tek başıma yaşama itmişler. Çeşitli sebeplerden dolayı hayatının geri kalanını huzur evinde geçirmek zorunda kalan yaşlı büyüklerimizi ziyaret edip onları mutlu etmeye güldürmeye ne dersiniz.

Düşünün yarın bir gün belki biz de düşebiliriz o durumlara onların yaşadığı durumları biz de yaşayabiliriz. Çok bir şey değil elimize bir çiçek bir güzel çikolata bir de kolanya alıp onları ziyaret etmeye ne dersiniz.

Sizde belki de hayatının son demlerini yaşayan yaşlı büyüklerimizi güldürmenin değerleri başka bir şeyle ölçülebilirmi Bence tabiki de ölçülemez..

İşte bu yüzden İstanbul'un her bölgesinde bulunan Huzur Evlerini yavaş yavaş ziyaret etsek buna ne dersiniz arkadaşlar :) Her ay 1 huzur evine gitsek o güzel insanları mutlu etsek sizce nasıl olur :) Bence mükemmel olur böyle bir fikiri sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar umarım kabul eder ve bu olayı gerçekleştiririz
:):)

sırada bu vardı benden önce davrandın... sen benden çok yaşıcaksın :) teşekkürler duyarlılığın için....

İlk bi birini yapalım tam anlamıyla bize yakışan bir biçimde sonra diğerine geçeriz

Aklıma gelid Tarık'cım Böyle bir şeyi düşünüp paylaşıp gösterdiğin duyarlılık için asıl ben çok teşekkür ederim sana

evet bunu da yapalım ama birbirine karışmasın önce çocukları yapmalı onlara eğilmeli ikisi birden ihmallere sebep olur tabi zaman bol nasip olursa çok güzel şeyler çıkar ortaya.. çok güzel hareketler bunlar.....:eek:key:

evet bencede arasında biraz zaman olmalı. yoksa buda çok güzel bir düşünce

Can süpersin kardeşim :) kesinlikle hepsine varım
en anlamlı organizasyon bu olur herhalde :eek:key:

Can süpersin kardeşim :) kesinlikle hepsine varım
en anlamlı organizasyon bu olur herhalde :eek:key:

rica ederim burçak abla şimdi çocuk lar dan sonra gerçekleştirelim diyoruz ama aklımda şöyle bir şey var gelen olur yada olmaz bilmiyorum bir ay ufak kardeşlerimizin yanına bir ay babannelerimizin dedelerimizin yanına gidelim ne dersiniz böylece iki tarafıda ihmal etmeyiz ve herkesi mutlu etmiş oluruz :) bunun planlaması zor bir şey değil biz isteyelim üstesinden geliriz :) Şubat 6 sında oraya gidiyorsak Mart ın ilk pazarı yada şubat ayının son pazar ı da oraya gidebiliriz:)

Kardesım cok guzel dusunmussn cok duyarlısn :eek:key: Her zman varım

Geri
Üst Alt