Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Sevgi Seli....

Sırf gitmek olmaz böyle minik hediyeler çiçekler çok hoşlarına gider ben zaten onları gördüğümde dayanamayıp koyveriyorum gözyaşlarımı :agla: kıymam onlara ben

Sırf gitmek olmaz böyle minik hediyeler çiçekler çok hoşlarına gider ben zaten onları gördüğümde dayanamayıp koyveriyorum gözyaşlarımı :agla: kıymam onlara ben

tabikide :) dedim ya zaten çiçekler kolonyalar çikolatalar alıcaz onlara :) hatta babannelerimize şallar dedelerimize de kasket şapkalar alıp götürelim :)

Can iyi fikir.;)İki ayda bir sefer yapılsa yeter ve güzel olur.+Hediyesiz gitmemek lazım!..
Bu arada banade piskolojik destek lazım haftada bir ziyaretime gelin:)

xx

Allah kimseyi düşürmesin... Çok zor bir durum. Geçmişlerini , mutluluklarını, çocuklarını, torunlarını vs. düşündükçe ha bire içleniyorlardır, kim bilir nasıl bi hayatı bırakıp oralara gelmiş...

Kul, ömrünün hiç bir vaktinde baş edemez yalnızlıkla. O Allah'a mahsustur sadece...

Hepimize türlü türlü fırsatlar sunan, maddi-manevi desteğini hiç bir zaman esirgemeyen baba ve annelerimize yıllar sonra dede - nine olduklarında sırtını dönenlerin yatacak yeri yoktur !

Ve unutmamalıyız ki çoğu zaman şikayet ettiğimiz bu hayat , belkide başkalarının hayalidir. ;)

Allah kimseyi düşürmesin... Çok zor bir durum. Geçmişlerini , mutluluklarını, çocuklarını, torunlarını vs. düşündükçe ha bire içleniyorlardır, kim bilir nasıl bi hayatı bırakıp oralara gelmiş...

Kul, ömrünün hiç bir vaktinde baş edemez yalnızlıkla. O Allah'a mahsustur sadece...

Hepimize türlü türlü fırsatlar sunan, maddi-manevi desteğini hiç bir zaman esirgemeyen baba ve annelerimize yıllar sonra dede - nine olduklarında sırtını dönenlerin yatacak yeri yoktur !

Ve unutmamalıyız ki çoğu zaman şikayet ettiğimiz bu hayat , belkide başkalarının hayalidir. ;)

O kadar güzel söylemişsinki doğukan katabilecek tek bir kelime bile bulmak zor olur gerçekten ve dediğin gibi yeri geliyor yaşadığımız hayattan şikayet ediyoruz. Oysaki burda olanların iyi kötü bir maddi durumu yatacak bir evi akşam içecek bir sıcak torbası çoğunluğumuzun da sevgi ile sarılabileceğimiz bir ailesi var ama insanoğlu nankör işte haline şükr etmektense hep daha iyi si tutturuyor biz yeri geldiğinde gözümüzü kırpmadan sırf zevk için arabımıza bir ton masraf yapıyoruz oysaki bazı insanlar yiyecek ekmeği bile bulamıyorlar.

Bunları yapmayalım demiyorum tabiki yapalım ama büyüklerimi küçüklerimizi ve ihtiyaç sahiplerini de hiç bir zaman unutmayalım scw adına bir hesap açsak herkes ayda 10 lira yatırmazmı yada isteyen ? bunlar bizim için ufak meblalar ama toplandığında ihtiyaç sahipleri için bağış yapılabilecek tutara geliyorlar. Unicef Losev Vb derneklere bu tarz işlemlerde bile bulunabiliriz yada Darülacaze de olabilir vs gibi.... Sizce kim bu sitede ayda 10 lira veremeyecek durumda bence hiç kimse değil hiç kimse....

Geri
Üst Alt