Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir an içimden geçenleri paylaşmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence sorun bizde değil ayberk içmiş çakır keyif yazıyor yoksa benim karın ağrısının sebebi belli doktor gerektirmez:eek:key:

töbe töbe bısmıllah angarada adamın basıyla yemın ederler ettıgın lakırtıya bak hele..zınhar sahıden yakısmadı bu uslup...degıl azına alkollu ıckı,sendısının su bıle ıctıgı nadır gorulmustur...tevafuk kardeşim..

Ayberk gecenin tüm sessizliğini bozdum sayende puhahapuhaha karnıma ağrılar girdi:D
Bu forum bunu hakedecek ne yaptı bilmiyorum ama o kadar büyük bi günah işlemişizki başımıza bu gelmiş...:eek:key:

Not: Eros benim bildiğim iç çamaşırı markasıydı yanlış biliyomuşum

Abi şu an aşka yelken açtım netten:

2drc611.jpg

Ayberk gibi bi şakirt kardeşim asla içmez.. Lütfen ithamlarımıza dikkat edelim
ayberkle tanışmadığım için bilemiyorum içermi içmezmi ama eğer ayık kafaya bunları yapıyorsa ilk tanışacağımız cuma buluşmasında çok güleceğimiz belli oldu:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt