Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir an içimden geçenleri paylaşmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yediğin bişey dokunmuş olmasın Aybars?

ayberk konunun en başını okuyacaktım ama senin bu konu başlığı altında paylaştıklarını teker teker bakınca gülmekten karnıma ağrılar girdi
gece gece sen beni güldürdün allahta seni güldürsün:eek::eek::eek:D:D:D:D:D:Dpuhahapuhahapuhaha

suan bı selalenın ucundan asagı bakıyorum !! etrafa serpısen su tanecıklerı bedenimide kaplamıs..üstümde şile bezınden bir gönlek..bedenım duygularım gibi ap acık sana karşı..ama duydumki trimaxta iş bası yapmıssın..şimdi sana sorarım eyyy aşk !!kendımı aşağımı atayım yoksa vividdemi soluğu alayım ....

HAKAN SAĞIR...

suan bı selalenın ucundan asagı bakıyorum !! etrafa serpısen su tanecıklerı bedenimide kaplamıs..üstümde şile bezınden bir gönlek..bedenım duygularım gibi ap acık sana karşı..ama duydumki trimaxta iş bası yapmıssın..şimdi sana sorarım eyyy aşk !!kendımı aşağımı atayım yoksa vividdemi soluğu alayım ....

HAKAN SAĞIR...

Çok erotik bir şiir olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

ayberk konunun en başını okuyacaktım ama senin bu konu başlığı altında paylaştıklarını teker teker bakınca gülmekten karnıma ağrılar girdi
gece gece sen beni güldürdün allahta seni güldürsün:eek::eek::eek:D:D:D:D:D:Dpuhahapuhahapuhaha
karın ağrısı belirtisi sende de başlamış.doktora görün bence sen de..:eek:key:
Yukarıya tedavi videonu koydum. Uygularsan sorunun düzelir Aybars.
deniyorum :eek:key:

paylaşımlar muhteşem şakirt kardeşlerim

Ayberk gecenin tüm sessizliğini bozdum sayende puhahapuhaha karnıma ağrılar girdi:D
Bu forum bunu hakedecek ne yaptı bilmiyorum ama o kadar büyük bi günah işlemişizki başımıza bu gelmiş...:eek:key:

Not: Eros benim bildiğim iç çamaşırı markasıydı yanlış biliyomuşum

can kardesım nerede...bir güzel şiir yazsada gnlümüze meze olsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt