Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz halojen far ampul tavsiyesi

xenon garanti dışı bırakıyor diye mi beyaz ampul kullanıyorsunuz? Veya xenon garanti dışı bırakıyor mu gerçekten bir kaç kişiden öyle duymuştum

hiç duymadım böyle bişey, garanti dışı bıraktığına dair, ben keyfiyetten beyaz ampul kullanıyorum.

hiç duymadım böyle bişey, garanti dışı bıraktığına dair, ben keyfiyetten beyaz ampul kullanıyorum.
aslında direk garanti dışı bırakıyor diye değilde dolaylı yoldan mesela aracın elektrik aksamında bi sorun olursa bu araca xenon takılmış elektrik tesisatını o bozmuş bu yüzden garanti kapsamına girmez bu sorun gibi örnekler duydum ben

aslında direk garanti dışı bırakıyor diye değilde dolaylı yoldan mesela aracın elektrik aksamında bi sorun olursa bu araca xenon takılmış elektrik tesisatını o bozmuş bu yüzden garanti kapsamına girmez bu sorun gibi örnekler duydum ben

istedikten sonra 1 milyon bahane bulurlar, kendilerine götürsen senin sokaktan alıp takmak istediğin ürünü kullanırlar, ne olacak bu memlekette hepimiz üçkağıt çarkının içinde dolanıyoruz :) sokakta 5 tl serviste 25 tl, sen gene için hangisinde rahat edecekse onu yap, bende senin gibi düşünüyorum yanlış anlaşılmasın, istemem aracıma bişi olmasını.

pedal setini değiştirmek istiyordum 30 tl sete 450 tl istedi, vites topuzuna 380 tl yazmışlar, philips photon ampül sokakta 25 tl servis yazmış 90 tl ayrı dünyaların insanlarıyız maalesef servis ile.
takmıyor ki beyaz ampül bizde yok orj sizde takılı olan diyor hani yüksek fiyat da vermiyor direk takmıyoruz yok bizde diyor.saat 14'de gidicem şu zırıltı sesi için bir kaç aksesuar fiyatı sorucam yazarım burayada

pedal setide sor sana zahmet birde ön arka park sensörü :) hangi servise gidiyorsun?

Doğuş oto Esenyurt aradım 1 saat önce gelcem dedim konuşmuştum zaten tamam saat 2 de gelin dedi.Beyaz ampul sizde var mı yada alsam takarmısınız dedim bizde beyaz ampul yok orj. olmayan ürün satmıyoruz takmıyoruz dedi bakalım gidince detaylı konuşurum. Sorucam birçok şeyi hatta fiyat listesi varsa aksesuarların isticem.Yazarım burayada zaten

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
teşekkürler, beklemedeyiz.

aygüv oto, gaziosmanpaşa, philips photon

Geri
Üst Alt