Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz halojen far ampul tavsiyesi

xenon garanti dışı bırakıyor diye mi beyaz ampul kullanıyorsunuz? Veya xenon garanti dışı bırakıyor mu gerçekten bir kaç kişiden öyle duymuştum
Beyaz ampul muayanede sıkıntı yaratmıyor geciyor ve daha estetık duruyor buyuzden cok tercih ediliyor kardesım

Beni EDS'ler İYİ Tanır

teşekkürler, beklemedeyiz.
Merhaba iş yoğunluğundan anca yazabildim inanmassınız ne sorunum çözüldü nede soru sorabildim 20dk bekledim biri igilensin diye geldi işte şaka gibi ama torpidoya güneş vurduğu için sanırım gram ses yapmadı adamla gösteremedim video kayıt almıştım sesi dinlettim biz kendimiz duymadan işlem yapamayız dedi yani yalan oldu soğukken yapıyor bu zırıltı sesini sanırım aksesuar fiyatlarına gelince fiyatlar güncellenecekmiş ve hiç birşey ellerinde yok stok 0 ya sipariş yada beklicen adam gibi ağzından laf alamadım fiyat filan söylemedi birtek bagaj havuzu 85 TL ama ellerinde yok bunu öğrendim :) :) TR de işler böyle işte ne diyim :)

Beyaz ampul muayanede sıkıntı yaratmıyor geciyor ve daha estetık duruyor buyuzden cok tercih ediliyor kardesım

Beni EDS'ler İYİ Tanır
servise bugün sordum kendileri takmıyor dışarda alınanıda takmıyorlar biz taktırsak elektirik aksam garanti dışı nasıl taktınız?

Valla biz gözü kararttık garantiyi yaktık

Beni EDS'ler İYİ Tanır

:) abi bana çok tezat olur fazla para verip garanti uzattım ben +2 yıl yıl daha :) sarı sarı takılırız artık 4 yıl sonra aracı satarım ben zaten :)

Bagaj havuzunu 20 tlye hallettim ben :) perpadan pvc aldım kestim bagaj halısı şeklinde yerleştirdim şahanede oldu :)

ampulleride aldım osram taktım

Geri
Üst Alt