Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim AYNALARIM niye kapanmıyor????

varol abi yok katlanır ayna.. 1.4 tdi signolarda falan var ama sende yok.. olması için joystick'in L konumunun üst kısmında bir işaret daha olması lazım.. o da bizim araçlarda yok ;)

teşekkür ederim doğu dediğin gbi o işaret bende yok..sağlık olsun..

sizin rabalar sport olduğu için öle sanırım :) elle kapatıosun spor yapıosun şaka bi yana 1.9 tdi sport larda neden bu özellik yok

sizin rabalar sport olduğu için öle sanırım :) elle kapatıosun spor yapıosun şaka bi yana 1.9 tdi sport larda neden bu özellik yok

bende ona üzüldüm ama yapacak bişi yok koymamışlar eğer düğme değişince olsa düğme 54 dolar ama düğme yetmez aynada motor olması lazım beyin den yazdırıır herhalde ama motorsuz olmaz

bende ona üzüldüm ama yapacak bişi yok koymamışlar eğer düğme değişince olsa düğme 54 dolar ama düğme yetmez aynada motor olması lazım beyin den yazdırıır herhalde ama motorsuz olmaz

bende düşündüm ama onların aynaları farklı olduğu için düğme yetmeyebilir.

bende düşündüm ama onların aynaları farklı olduğu için düğme yetmeyebilir.

yok onları çevirecek motor lazım ve sonrasında vag com lai şlenmesi lazım...1000-1500 lira ben elle de kapatmıyorum zaten otomatik olsa kapatırım da elle uğramıyorum

yok onları çevirecek motor lazım ve sonrasında vag com lai şlenmesi lazım...1000-1500 lira ben elle de kapatmıyorum zaten otomatik olsa kapatırım da elle uğramıyorum

1000 1500 verene kadar her dk elle kapatırsın daha iyi varol abi:) o paralar çok daha güzel şeylere verilir

Sanırım bunun model ile alaksı var..2006 model öncesinde bu uygulama yok heralde...

Geri
Üst Alt