Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim AYNALARIM niye kapanmıyor????

İbiza da ayna kapanıyorda benim bildiğim 2006 2007 modellerde falandı hatta reklamları vardı orda kapatıp açıp şekil yapıyorlardı :D İyi güzel özellikte dar biryerden geçerken triplere giriyorum aynaları koruyucam diye taş gibi sabitler birisi geçerken dokundursa ya benimki parçalanıcak yada adamın aynasını alıp götürücem:)

İbiza da ayna kapanıyorda benim bildiğim 2006 2007 modellerde falandı hatta reklamları vardı orda kapatıp açıp şekil yapıyorlardı :D İyi güzel özellikte dar biryerden geçerken triplere giriyorum aynaları koruyucam diye taş gibi sabitler birisi geçerken dokundursa ya benimki parçalanıcak yada adamın aynasını alıp götürücem:)

bak bu olabilir 2006 veya 2007 sonrasında olabilir herhalde

Model olarak belli bir modelin üstünde var sanırım mesela 2006 gibi, resim çekip ekleyeceğim, video çekebilirsem kapatıp açarken de çekip koyarım herkesin kafasındaki soru işaretleri de gider böylece :)

benimki 2006, Kapanıyor:)
Bi gün buluşmada denk gelirsek açalım kapatalım beraber :)

Ayna ayarlama kolunu torpidoya doğru çevirin kapanır.

büyük bir ihtimalle bende yok o bir ara senin arabada resim çekip koyar mısın farkı görebilmek için

Varol abi resimleri çektim, video da çektim ama ekleyemedim bizim burada oynatmıyor, olursa onuda eklerim.. ortadaki ısıtma, diğerleri de malum sağ ve sol ayna açma, diğer taraftaki (ortada ki) konuma çevirincede kapanıyor..

Ekli dosyalar

• DSC00690.jpg
    DSC00690.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 18
  • DSC00692.jpg
    DSC00692.jpg
    86.4 KB · Görüntüleme: 16
Arkadaşın 2008 Cordoba'sında kapanıyor. Ya içeriden kapatacaksınız ya da kapıyı anahtar ile kilitleyeceksiniz.

benim aracımdada kapanıyor içerden düğmeyle ama kumandayla kapatınca camlar kapanıyor ayna kapanmıyor bunun için serviste programmı attırmamız gerekiyor?

Varol abi resimleri çektim, video da çektim ama ekleyemedim bizim burada oynatmıyor, olursa onuda eklerim.. ortadaki ısıtma, diğerleri de malum sağ ve sol ayna açma, diğer taraftaki (ortada ki) konuma çevirincede kapanıyor..

teşekkür ederim abisi ben de o ayna resmi olan yer yok...yani bende bu özellik yok...

kapıları kapıdan kitleyince de kapanmıyor...

herkese çok çok teşekkür ederim ama şu da bir gerçek..gerçekten güzel paylaşım oldu..başkalarının da işine çok yaracaktır..teşekkürler

varol abi yok katlanır ayna.. 1.4 tdi signolarda falan var ama sende yok.. olması için joystick'in L konumunun üst kısmında bir işaret daha olması lazım.. o da bizim araçlarda yok ;)

Geri
Üst Alt