Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

Valla buldum..çokta güzel eşin varmış..bilmem artık :):)yaşıtız gibide duruyo..bi arkadaş olmak lazım:hosgeldin:

Valla güzeldir Allahıma şükür içi daha güzelll 28 yaşında bana çok benzer hatta bizi tanımayanlar akraba evliliği sanıyor diye bilirim :) tabii arkadaş ol ablası bişi olda bana karşı olmaaaa puhaha

Valla güzeldir Allahıma şükür içi daha güzelll 28 yaşında bana çok benzer hatta bizi tanımayanlar akraba evliliği sanıyor diye bilirim :) tabii arkadaş ol ablası bişi olda bana karşı olmaaaa puhaha

yaşıtmışızda..tamam ya sıkıntı yok..konularda burda...hem ben niye sana karşı olayım canım içinizi döküyosunuz ne güzel muhabbet ediyoruz..hep birlikte devam ederiz muhabbete cevap hakkı da doğmuş olurr:eek:

:D ya ben vallaha bu bayanları anlıyamıyorum :(:(:( ama yaa dün akşam yediğim tribin hatti hesabı yok hala devam ediyor.

ülennn sen anlayacan die biz gidios burda yahuu anla artık anlaaaa yedin beni beeeee :D

Bana gelince annesi dışarı çıkarmıyo şimdi kadiköyde arkadaşlarıyla geziyor !:confused::confused: Nasıl bir kaynana ise bu yoruldum artık ya. Tüm gün çalış köpek gibi akşam olunca eve git ya bir akşam da sevgilimi alıp şöyle karşılıklı deniz kenarında birer bardak kahve içmeyi istemek çok şeymi ya :( bakıyorum böyle herkes sevgilisini almış dolaşıyoo bana yazık değilmi :(:(

Bana gelince annesi dışarı çıkarmıyo şimdi kadiköyde arkadaşlarıyla geziyor !:confused::confused: Nasıl bir kaynana ise bu yoruldum artık ya. Tüm gün çalış köpek gibi akşam olunca eve git ya bir akşam da sevgilimi alıp şöyle karşılıklı deniz kenarında birer bardak kahve içmeyi istemek çok şeymi ya :( bakıyorum böyle herkes sevgilisini almış dolaşıyoo bana yazık değilmi :(:(

Merak etmeee abicimm az kaldı yakında benle karşılıklı içecennn puhaha

Geri
Üst Alt