Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

başıma gelen olay

teşekkür ederim herkese tekrardan...şimdi burada detay vermek yanlış olur ama tanıdıklar vesile oldu,birde daha önce aynı kişiler tarafından 2 3 kişiye,hatta benden çok daha kötü bi şekilde saldırı olmuş.onlar da öğrenince bu durumu dava açtılar.görevden uzaklaştırıldılar.ardından yeni bir yerde göreve başladılar diye öğrendik

görevden uzaklaştırıldılar.ardından yeni bir yerde göreve başladılar diye öğrendik

attıkları dayaklar yanlarına kar kalmış :( kendi adaletini kendin sağlamana katılmıyorum karşındaki devlet memuru sayıldığı için onlara karşı koyulduğunda olay komple aleyhine döner memura mukavemetten suçlu durumuna düşülür,ayrıca devlet sana dava açar malesef :( mecburen adaleti kanunlarımızla sağlamak zorundayız.

ayrıca yapılacak baska bişey daha var oda onların mesai saatleri dışında tenhada(hal hatırlarını sormak) ;)

attıkları dayaklar yanlarına kar kalmış :( kendi adaletini kendin sağlamana katılmıyorum karşındaki devlet memuru sayıldığı için onlara karşı koyulduğunda olay komple aleyhine döner memura mukavemetten suçlu durumuna düşülür,ayrıca devlet sana dava açar malesef :( mecburen adaleti kanunlarımızla sağlamak zorundayız.

ayrıca yapılacak baska bişey daha var oda onların mesai saatleri dışında tenhada(hal hatırlarını sormak) ;)

haklısınız tabiki,zaten bende öyle dizilerdeki,filmlerdeki gibi adalet bekçisi olucam imasında değilim =)) ama olur da herhangi bir sebepten başıma birşey gelirse önce elimdeki imkanlarla bişiler yapmak isterim.
ne olursa olsun attıkları dayaklar benim açımdan hep yanlarına kalmış olacaktı ama en azından İstanbulda görev yapma lüksünü yaşamıyorlar

Geri
Üst Alt