Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

başıma gelen olay

Bak bu habere sevindim inşallah bulunur şerefsizler

oncelıkle gecmıs olsun aynı olay asker olan arkadasımın basına gelmıstı bız bankada ıken sıvıller arkadasa sopalarla saldırmıslardı bızde geldıkten sonra arbede bıraz buyudu vatandaslar tepkı gostermeye basladı daha sonra gelen baska bır ekıple beraber arkadasın aracıyla beraber bızı paket ettıler acayıp ıssız bır yere gıttık burada kı bır saatten sonra bızı bıraktılar asker olan arkadasımız en cok hasarı alan kısı ıdı bızde kayde deger pek bır sey yoktu arkadas asker oldugu ıcın en yakın askerı ınzıbat karakoluna gıdıp olayı anllattık onların yardımı ıle askerı hastaneden rapor alındı saha sonra devlet hastanesınden rapor alınıp savcılıga sıkayette bulundu burada onemlı olan tanık arkadas bu ınsanları bulabılmek ıcın 3 gun ugrastı daha sonra 4 tane sahıt buldu bız olayın nasıl basladıgına tanık olmadıgımız ıcın avukat bızım tanıklıgımızın pek bır onemı olmadıgını ama daha sonra kı olayları anlatmak ıcın cagrılabılırsınız dedı sonucta polıs dahı olsalar bence pesını bırakma bır daha aynı muameleyı baskalarına yapmasınlar hırsızlarla sohbet edenler sucu olmayan ınsanlara bu ınsanlık dısı muameleyı yapmamalılar

yav bu olay sonuçlandı mı aradan geçen süre zarfında.. çok merak ettim..

sicil numarasını ver bana yeter

Geçmiş olsun kardeşim şok oldum okuyunca gerçekten. Nasıl sonuçlandı açıklarmısın kardeşim ?

büyük geçmiş olsun kardeş valla okurken kendim yaşamış gibi sinirlenerek okudum ama nasıl bitti çok merak ediorum...

Geri
Üst Alt