Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

başıma gelen olay

bana sorarsan ilk iş devlet hastanesinden rapor al kardeşim elinde bulunsun.sonra diğer işlerine bak...

çok geçmiş olsun bende cezmi abiye katılıyorum vakit geçirmeden bir rapor almaya bak daha sonra hukuki müracatını yaparsın en azından teşhis yöntemine giderler biraz vicdanları varsa ilgililerin.

herkese çok çok teşekkür ederim.rapor işini ayarladık.çok fazla hasar almadığım için biraz abartılı bi şekilde hazırladılar.biraz önce çok yakın bi aile dostumuzun arkadaşı olan emniyet amiri sivil polisleri kesinlikle teşhis ettirmezler dedi.eğer bi kamera kaydı bulabilirsen gerekli herşey yapılır yoksa kulakları çekilir dedi.ben kulakları kopartılsın istiyorum bunun içinde elimden geleni yapıcam.

Geçmiş olsun..şöyle yaparım böyle yaparım diyoruz şu anda çünkü sana üzüldüğümüz için hırsızmızdan diyoruz; ama eminim öyle bir durumda ben de kalsam o anda pek bişey yapamam ama haklarında foto bilgi gibi bişeyler toplamaya calısırım..beklerim gtmelerini takip ederim..plakalarını alırım arkadan..cok kötü durumda bile olsam..tabiki 3 kişiyle başa çıkamam..kendimiz adaleti sağlayamayız ama sonrasında adalet yerini buluyor..defalarca şahit oldum yeterki sen ısrarla olayı irdele..tekrar geçmiş olsun..

kardeşim çok geçmiş olsun!!!inan polis gördümmü sanki yunan askerini görüyorum türkiyede bu kadar laşka vede cıvık bir kurum yok benim dayım eski polislerdendir halen çalışıyor ama tam babayiğit polistir ama şimdi????yolda karşılaşırsın azar artislik!!!!arkadaşlar kardeşler bu yazacaklarımı bir düşünün şimdi!!!bakın beni çok nadir polis ama sık sık jandarma çevirmiştir!!!!şimdi jandarmayı gördüğümde o kadar ciddi resmi ama o kadar da kibar bir üslup ile o formaya yakışır şekilde hitap vede davranışlar inanın bir jandarma aracını görünce vallaha durdursalar da azcık konuşsak geliyo içimden ama polisi görünce acaba hangi devletin polisi diyorum artislik haaaatt safada vede amaçsızlık(iyilerinden özürü borç bilirim) !!!!arkadaşlar şu unutulmamalıdır ki polis bir cemaatin egomanyasına girdi gireli garip bir evrim geçirdi vede ortaya fetullahçı polis kavramı çıktı ve şimdi o zihniyet benim orduma ergenekon iftirası attı!!! oh ne ala memleket neden mi???hiçbir fetullahçının orduya sokulmasına izin verilmedi yıllardır da ondan kim alınırsa alınsın kardeşim bu ülkeyi amerikadan yönetmeye terk ettik suç cahil halkımızda!!!olayın pesini bırakma!!!

Motorlu polisler bu kadar fazla olmamalıydı...ipin ucu kaçtı..kontrolden çıktılar bence..

Kardeşim çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm ben gerçekten polis olduklarını düşünmüyorum açıkçası durduk yere gelip de bir polis niye tartaklasın dövsün.Bir şey sorucam arabayla giderken hız makas fln gibi v.s. şeyler yaptın mı?Eğer yaptıysan gerçek polis olabilirler eğer ki hayır ise cevabın dallamadırlar diyorum.Tekrar geçmiş olsun..

tekrar çok teşekkür ederim.arabayla giderken inan hiçbir şey yapmadım zaten sahil yoluna döner dönmez durdum.
kaan abi dediğin gibi zaten gitmelerini bekledim acaba bi arabaya binerler mi diye ama yürüyerek gittiler.biraz önce yakınlarım olayın olduğu yere gitmişler ve şansıma tam benim tartaklandığım kulubenin önündeki lambanın içinde gizli kamera varmış.bunu ordaki şerefsiz güvenlik görevlisi saklamaya çalışmış korkusundan ama öğrendik ki kamera varmış.yarın bütün kayıtları alıcaz ve kopyalatıcaz.umarım bi sonuç çıkacaktır

Mutlaka çıkar..Güvenlikçiye gerekirse para verin..

Geri
Üst Alt