Aydınlatmalar...? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aydınlatmalar...?

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ızmzamdakı aracımın aydınlatmalarıyla ılgılı bır kac sorum olucak.

1-Aracıma Amerikan Park yapmak ıstıyorum bunun ıcınde sadece parklara turuncu ampul bulamazmıyım forumda yapan bırkac arkadas var

2-Bu ıc aydınlatma lambalarını beyaza cevırebılıyormusuz galıba yapan arkadaslar varsa foto paylasabılırler mı bende yaptırmak ıstıyorumda ampullerı nerden bulabılırım

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
ben parklara turuncu ampül takmıştım şimdi ise çıkartıp sinyalleri bağladım..ama doğrusu parklarda turuncu daha başarılı :eek:key:

iç aydınlatma beyaz pek hoş değil bence ama yinede siz bilirsiniz..normal ampüller yerine ledli ampül takılıyor.elektrikçilerde mevcuttur

Gani

Kayıtlı Üye
Leonlarda beyaz ledler arıza ışığı yakmıyor mu?

SİMON

Kayıtlı Üye
ben parklara turuncu ampül takmıştım şimdi ise çıkartıp sinyalleri bağladım..ama doğrusu parklarda turuncu daha başarılı :eek:key:

iç aydınlatma beyaz pek hoş değil bence ama yinede siz bilirsiniz..normal ampüller yerine ledli ampül takılıyor.elektrikçilerde mevcuttur
parklara turuncu renk takılmıs resım varmı elınde

Gani

Kayıtlı Üye
Canbus sistemi dediğimiz içinde direnç olması mı?

kral_mzk

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ızmzamdakı aracımın aydınlatmalarıyla ılgılı bır kac sorum olucak.

1-Aracıma Amerikan Park yapmak ıstıyorum bunun ıcınde sadece parklara turuncu ampul bulamazmıyım forumda yapan bırkac arkadas var

2-Bu ıc aydınlatma lambalarını beyaza cevırebılıyormusuz galıba yapan arkadaslar varsa foto paylasabılırler mı bende yaptırmak ıstıyorumda ampullerı nerden bulabılırım
ZGR nıcklı uye yanı özgur arkadasımınz ıc aydınlatmayı led yaptı ondan ogrenebılırsın bu konuyu.yada DEHA nıcklı uye dursun abıden..

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
[/URL][/IMG]

karanlıkta çok daha güzel duruyor.o bölge komple turuncu görünüyor,nokta gibi olmuyor yani ışık..bende eskiye dönüş yapıcam.sinyaller pek hoşuma gitmedi