Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aydınlatmalar...?

Detaylı bilgi için Dursun a ulaş..Çok basit olarak arıza lambası yanmadan hallediyor..Nick eski DEHA yeni GeniuS :)

Not;Benim imzadaki iki araçtada var ;)

Ben ön ve arka iç aydınlatmayı ve arka plakalık ve ön parkları arıza lambası yaktırmadan beyaz led yaptırdım Dursun kardeşimize tavsiye ederim. ( Nick : GeniuS )

168062_493778586019_603751019_6650474_4804672_n.jpg

bende 2si toplam 10 liraya ampul taktırdım hoş duruyor

düzenleme: arkadaşlar fotoyu facebooktan direk link olarak aldığım için biraz büyük hoş görün teşekkürler :D

Takdım parklara turuncu lamba ama cok cılız oldu ısık cıft duylu lamba takmak ıstıyorum ama benım on tampon zor oturdu farı sokmeden takamayız degıl mı cıft dulu lamba?

akşam resimleri çeker buraya eklerim bende

canlı olabilmesi için çift duy olmalı

İç aydınlatmada beyaz ledler çok göz alıyor.

Amerikan parklar için de bekle biraz. Kablom yakında geliyor. Passatlarda vagcom ile yapılıyor muhtemelen buna da yapılır.

giderken kapalı oluyor sonucta?

Şöyle anlatıyım. Bizim komşunun arabasında var. Bazen arabasını çekmem gerekiyor. Arabayı çalıştırana kadar tavşan gibi oluyorum. Öyle bir göz alıyor ki otoparktan çıkana kadar hiç bir şey görmüyorum. Hele ki kapalı otoparkta. Renk olarak güzel ama led olunca bana pek kullanışlı gelmiyor. Ledsiz beyaz yok sanırım.

ben hiç rahatsız olmadım da o yuzden garip geldi :)

Geri
Üst Alt