Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aydınlatmalar...?

Canlı görüntü istiyorsan çift duy ampülle gerçekleştirmen gerekecektir. Ayrıca iç aydınlatmada direk hepsini led li takarsan arıza lambasını ykıyor. Konuyla ilgili Deha Nicki ( DURSUN) arkadaşımızdan bilgi alabilirsin bizim araçların çoğu orda yapılmaktadır. Yardımcı olacaktır.

Ampul üstünde 3 tane led var işte ne farklı olabilir ki?

işte o yüzden göz alıyor..şerit ledlerden var benim arabamda..

edit: bu arada ben iç aydınlatma derken,ayak aydınlatmaları diye düşündüm.kusura bakma.tavandakiler göz alıyor haklısın

Dun gece elektırkcıye goturdum adam bır turlu sokemedı duyları farı cıkarmam lazım dedı ozmanda tampon sokulecek zaten zor otutdurtdum tamponu 1.6 olsaydı olurdu dedı usta onların motor fazla yer kaplamadıgı ıcın farın arka kısımları genıs bızde cok dar :(

ic aydinlatmaya led takicaksin kolay is bnm imzamdaki aracimda da parklarda turuncu war

Geri
Üst Alt