Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayağınıza Sağlık..

Mikaille aramda bi problem olduğunu düşünüyorum. Ne zaman yıkatsam çamur yağdırıyo. Bende artık yıkatmamaya başladım. Dün yıkatsam mı diye çıkıcaktım vazgeçtim bugün yağmur yağmış. Korkuyorum artık yıkatmaya, bide vize dönemindeyim normaldir :D

Nerelerde görüyosunuz ki aracı :D

Üzüldüm yani araci öyle gördüğümde :D Bankalar caddesinde görmüstüm ben park halindeydim o an plaka'dan tanidim

:) Vay selçuk kardeşim biz teşekkür ederiz okadar hazırlamışsın emeğine sağlık, çaylar cipsler kekler ziyade olsun misafir perverliğine diyecek yok maşallah.
site açılmıyodu yeni girebildim, murat kardeşimede çok teşekkür ederiz buarada açılabilen birçok özelliğide benim copada açtık, kırmadı sabırla teker teker uğraştı saolsun. ama ops nedense olmadı servise gittiğimde sorcam artık. buarada burak karedeşimede çok teşekkür ederim yol boyunca eşlik etti beraber gidip geldik selçuk kardeşimiz evine, dönüşümüz gece 12yi buldu yollar çok karanlık orman yolu gibi kendim gitsem geri gelirdim son duraktan sonra :)

@Çöllü @ leo54 @
mrtsnr

Hadi hayırlı olsun :)
Geri viteste sağ aynanın aşağı bakması oldumu? Ekranda gösteriyor ama aktif olmuyor. Jettada denedim bu özelliği ve aktif oldu, geri viteste sağ ayna şimdi aşağıya bakıyor. Jettada birde MFA da yağ sıcaklığınıda gösteriyor ve buzzer sesi korna sesi olarak çıkıyor, güzel oldu :D Staging her iki yerdende olmadı sanırım ibre 280 olması ile alakalı olabilir..

Hadi hayırlı olsun :)
Geri viteste sağ aynanın aşağı bakması oldumu? Ekranda gösteriyor ama aktif olmuyor. Jettada denedim bu özelliği ve aktif oldu, geri viteste sağ ayna şimdi aşağıya bakıyor. Jettada birde MFA da yağ sıcaklığınıda gösteriyor ve buzzer sesi korna sesi olarak çıkıyor, güzel oldu :D Staging her iki yerdende olmadı sanırım ibre 280 olması ile alakalı olabilir..
Yağ sıcaklığını bizdedenedik olmadı ayna indirmede olmuyor alarm olmadığından sanırım sesli kapı kapamada bende olmadı birde ops olmadı! Aslında orjinal park sensörü ama hataveriyor güncelleme ile alakalı olabilirmi acaba servise anlayan birine sormak lazım

Yağ sıcaklığını bizdedenedik olmadı ayna indirmede olmuyor alarm olmadığından sanırım sesli kapı kapamada bende olmadı birde ops olmadı! Aslında orjinal park sensörü ama hataveriyor güncelleme ile alakalı olabilirmi acaba servise anlayan birine sormak lazım
Park sensörü icin ne hata verdi acaba? kod girecek bir yer vardi onun icin uzerine geldiginizde sari kutu icinde kodu veriyordu onumu yapamadiniz acaba?

Dün elime uılaşan Vag-Com kablom ve 11.11.3 versiyonlu VCDS programım sonrasında Murat [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] den yardım istemek için aradığımda dru ben akşama geliyorum deyince geri çevirmedim tabiki, Bu arada muratla daha evvelden buluşacağımız konusunda sözümün bulunduğu Emre [MENTION=23824]batum[/MENTION] u aradım baktım adam işten çıkmış zor zar eve varmış bide geleceği yolu bilmiyor üstelemedim..

Daha evveldende yakın dostum [MENTION=21041]leo54[/MENTION] Burak la irtibat halindeydim biliyordu kablonun geldiğini ve muratla emreyle olacak olan buluşmamızı.. ardından tak bir telefon Burak; "biz emreyle geliyoruz bişey lazımmı"..

Dört Arkadaş benim Eski; "yeni Evli", Şimdiki "Bekar Evimde" buluştuk..

sapa biryerde olduğu için Murat bayağı bir zorlandı özelliklede ikitelli ve altınşehirin keşmekeş trafiğinde TIR'larla geçen zorlu mücadelesinden galip geldi ve Siteye ulaştı.. Diğer yandan Emre, Burağın rehberliğine kendini teslim ederek bu konuda sıkıntı yaşamadı..

Evde çok güzel bir sohbet ortamının ardından otoparka inip güya benim VCDS ile araçların ek özelliklerini açacaktık.. Sağolsun Murat Eline aldı bilgisayarı ve teker teker hiç kimseyi kırmadan herkesin istediği tüm özellikleri açtı..

Bende Açılan Özellikler:

*Coming Home(zaten çalışıyordu) sislere yönlendirdik..
*Welcome Mode çalıştı (Stagingden değil)
*Buzzer Açtık iki defa açıp kapatmamıza rağmen sesini beğenmediğimiz için kapattık..
*Yakıt ihtiyaç ekranı (Ltolarak) açıldı
*RCD 310 artık geri viteste sensörlerin önündeki nesneleri gösteriyor
*Yağ ve Su sıcaklığını VCDS de okuyabilmemize rağmen Dot Matrix'e getiremedik
*Sesli Komut tuşunun iptalini yapmak mümkün şimdilik öyle bıraktık
*ayrıca bağlandığımız üç araçtada neredeyse sıfır araçlar olmasına rağmen muhtelif hatalar bulduk (sanırım araçlarla çok uğraşıyoruz, park ampülü ve plaka aydınlatma hataları) ve sildik.
*TCS aktif ettik.. (patinajda direksiyonu sertleştiren özellik)
*ESP ayarlarını inceledik tek tek gösterdi sağolsun [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION]
*Burağın [MENTION=21041]leo54[/MENTION] arabada fren pedalı hassaslık ayarı yaptık (üçümüz noluyo lan diye kısa bir şaşkınlık geçirmedik değil çalışmayan araçtan garip bir ayar sesi çıktı)
*ABS ve fren sistemi ayarlarını inceledik.. ama değişiklik yapmadık..

Bu vesile ile dünkü gibi güzel bir akşamda Evime gelerek beni sevindiren Burak, Murat ve Emre Arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım;

Ayağınıza sağlık bidahaki sefere erken gelin yada hanımlarınızdan (kız arkadaşlarınızdan) kuvvetli bir izin kopararak gelinki Okey içinde vakit kalsın :D :eek:key:
büyük başkan şimdi bana anlat bakalım....
yeşil ışık yanıyor sitede bi yerlerde windows 7 de sıkıntı diyor...
vcds açılınca usb den garip ses çıkıyor..
normal usb sesi çıkmıyor...
???
:(

büyük başkan şimdi bana anlat bakalım....
yeşil ışık yanıyor sitede bi yerlerde windows 7 de sıkıntı diyor...
vcds açılınca usb den garip ses çıkıyor..
normal usb sesi çıkmıyor...
???
:(

şimdi sessizlik ve huzur varmı sen ondan haber ver ;)

Geri
Üst Alt