Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayağınıza Sağlık..

@mrtsnr Dostum aracini camurlu vaziyette cok görmeye basladim haberin olsun :)

Adam 800 tl ye r20 gösterge paneli 400 e Quick Shifter 3000'e jant 2000'e coil takmış araca ama ön tampongene aralık duruyor çamurluktan.. bide bunu niye yaptırmadın dediğimde pişkin pişkin aldığımda öyleydi demezmi :D

Alem adamsın muradım..

Ama eğer bir aya sen yaptırmazsan ben yaptıracam içim rahat etmez onu bir daha öyle görmeye o sese o confora o harcamalara ve emeğe yakışıyormu o aralık tampon.. gerçi ufacık bişeyde olsun...

Bu arada xenonlarını çok beğendim güle güle kullan senden sonra 2 defa daha açıp kapadım buzzerı ama sadece onu açıp kapaya biliyorum malum benim dizüstü 2004 model olunca yarım saat yazıyor 23 dakika dayanıyor sadece :D

[MENTION=666]mrtsnr[/MENTION]

Hayırlı olsun arkadaslar darısı basımıza artık selcuk senden haber bekliyo olucam biraderim artık aslında yarın bir çılgınlık yapıp su guzel yakamıza bi gelsen diyorum :)

Arabayı patlatmadığına göre o yaptıklarının hepsinden istiyorum :)))

Mikaille aramda bi problem olduğunu düşünüyorum. Ne zaman yıkatsam çamur yağdırıyo. Bende artık yıkatmamaya başladım. Dün yıkatsam mı diye çıkıcaktım vazgeçtim bugün yağmur yağmış. Korkuyorum artık yıkatmaya, bide vize dönemindeyim normaldir :D

Nerelerde görüyosunuz ki aracı :D

Jantlar füme arabada pis hiç güzel durmuyor abi söyliyeyim. Bizde yıkatamaz olduk gerçi jantlar füme oldu.

Jantlar füme arabada pis hiç güzel durmuyor abi söyliyeyim. Bizde yıkatamaz olduk gerçi jantlar füme oldu.

Eskiden çok özen gösterirdim de. Yazın bile her yıkattıktan sonra yağmur yağdığı için pes ettim :) bide sınav dönemindeydim bugün bitti. O nedenlede yıkatamıyordum.

Eskiden çok özen gösterirdim de. Yazın bile her yıkattıktan sonra yağmur yağdığı için pes ettim :) bide sınav dönemindeydim bugün bitti. O nedenlede yıkatamıyordum.
Bana kalsa ben her pazar yıkarım kendi ellerimle babam bırakmıyor ki süngerim şampuanım hazır.

Geri
Üst Alt