Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux Volkan ve Askerlik =)

yapmayin etmeyin gençler yau =)
burda yazilarinizi bile gördükçe hüzünleniyorum , çok özledim sizle konuşmayi..bugün yarin firsat bulduğumda aricam arayabildiğim kadar =)

volkan hiç birşeyden şikayet etme ben şafak 140 dediğimde 13.5 (410 gün)aylık askerdim dinim imanım askerlik olmuştu:) bende acemi birliğimi manisada yapmıştım gereğinden fazla şanslısın bence fazla dillendirip kendine nazar değdirme:)

ilk izlenimlerini ve öğrenimlerini almışsın bile..umarım geri kalan kısmıda bukadar kolay ve eğitici geçer volkan ım...

volkı hayırlı teskereler kardesım su transıtın bot ezme ısını tam olarak bı anlatın nasıl oluyo bızde uygularız.

volkı hayırlı teskereler kardesım su transıtın bot ezme ısını tam olarak bı anlatın nasıl oluyo bızde uygularız.

ogün şimdi botları çıkarıyosun ayağından...
devriye mevriye gezen transitin şöförüne naber abi vs. diyosun..bi zahmet şunların üstünde ileri geri bi geçsene diyosun...
ön tekerlerin altında güzelce yerleştiriyosun...
zaten uzun dönem yapmış canı sıkılmış olan asker arkadaş komutanını çiğner gibi yüzü gülerek zevkle şevkle eziyo bi güzel botlari:D
sonra spor ayakkabi kivamina geliyo zaten :D

allah hayırlı teskereler versin seni bekleyen tüm sevdiklerinede hasretlerinden dolayı sabır versin

volkan hiç birşeyden şikayet etme ben şafak 140 dediğimde 13.5 (410 gün)aylık askerdim dinim imanım askerlik olmuştu:) bende acemi birliğimi manisada yapmıştım gereğinden fazla şanslısın bence fazla dillendirip kendine nazar değdirme:)

koray seni hiç düşünemiyorum ya..
cidden burda bazen uzun dönemlerle konuşma firsati bulduğumuzda şafak kaç diyorum...adam 270 diyo...270 şafağim olsa kendimi jiletlerim diye düşünüyorum kara kara...
ama gördüğümüz gibi 270 de olsa 470 de olsa geliyo geçiyo bitiyo..biraz üzüntü sıkıntı vs. derken adapte olup basip geçiyosun...bugün sen evindesin huzurlusun o günler geçti gitti,gün gelicek ben de araniza dönücem hep birlikte kaldiğimiz yerden devam edicez bunu biliyorum bunla yaşiyorum.

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

ilk izlenimlerini ve öğrenimlerini almışsın bile..umarım geri kalan kısmıda bukadar kolay ve eğitici geçer volkan ım...

inşallah abicim,döndüğümde melitada karşılıklı sohbet ederiz yine =)

walla ıyıkı duydum senden bunu.bende gıdınce yapıcam bu olayı cunku gercekten baha kıvama gelır ya.yumusar.

kardesım benım ınsallah bı an once donersın aramıza
hayırlı teskereler :)

Hayırlı teskereler Volkan rahat olmana sevindik manisada iyi yere de düşmüşün umarım en kısa zamanda aramıza dönersin.Ben manisa kırkağaçta komando olunca çok kasmıştım tabi :) sen gene iyi yerdesin artık eğitimlerde çocuklara bişey olmasın modunda geçiyo zaten umarım herşey böyle devam eder en kısa zamanda bitirirsin......;)

Geri
Üst Alt