Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux Volkan ve Askerlik =)

volkancım rahat olduğuna çok sevindim hayırlı teskereler. :)

Askerlik dediğimiz şey kişinin kafasında biter.Sen kafana herşeyi takma hiç dokunmaz sana o zaman.şimdiden hayırlı tezkereler...

yazdıklarını okuyunca duygulandım valla ne yalan söyleyım.uzaktasın ya sımdı gorusemıyoruz hiç nargıle ıcemıyoruz ortak olarak :( geldıgınde senle ilk işimiz o olucak.
özledık be olum :(
ama rahat olmana çok sevındım.dun resımlerıne de baktım yuzun guluyordu cok mutyluydun çok sevındım ne kadar asker kıyafetın sana hıc yakışmamış olsada hahahha
baharla resmınızı gorunce özellıkle cok huzun bastı benı.kendımı öyle dusunmek istemedım.
nese kardesım inşallah bu rahatlıgın hep devam eder çok guzel askerlık hatıralarınla aramıza donersın.

okurken cidden bende hüzünlendim Volkancım ama sen de şanslı olduğunu kabul etmişsin biraz =) umarım tüm askerliğin bu kadar rahat ve huzurlu geçer.Şuan ne dersek diyelim askere gitmeyenler olarak durumunu anlamamız çok zor.
Sayılı gün çabuk geçer diyelim , moralini hiçbir şekilde bozma aksine mutlu ol.Ailen ve yakınların dışında buradada seni seven bir çok insan olduğunu unutma.Öpüyorum seni , hayırlı teskereler tekrardan

Mükemmel bir yazı yazmışsın kardeşim dahada yazsan okurdum o derece rahat olmana çok sevindim İnşallah bu rahat dönemin hiç bitmez ve tez zamanda yeniden aramızda olursun...

istanbula dönünce ilk işim arabamdaki levyeyi çikartmak olacak...allah korusun kendimi savunma amaçli onu kullanmak zorunda kalirsam ve karşimdakine ölümcül ya da kalıcı bir zarar verirsem,hapishaneye düşmüş olmayı düşünemiyorum bile.
sivil hayatın tüm güzelliklerinden mahrum kalmak,düşünülesi birşey değil.
O yüzden şu an yaşadiğimiz,hatta şikayet ettiğimiz pek çok şeyi sivil hayatında bile yaşayamayan insanlar olduğunu hatirlayip halimize şükretmeliyiz diye düşünüyorum.[/QUOTE]

kardeşim aynı şeyi düşündüyorum hep...aynı cümleyle hemde...bende evci iznindeyim.anlattıklarınla yuzde 80 herşeyimiz aynı.sadece bız 500 kişi kısa dönem çok sıkışık bi ortamda yaşıyoruz.tuvalet yemek falan herşey sorun.tv falan yok.banyo haftada 2gün ve soğuk...ve en büyük özlem özlem...Allah kolaylık versin hepimize kardeşim...nereye dağılacağın belli oldu mu

hayırlı teskereler volkan çavuşum..

istanbula dönünce ilk işim arabamdaki levyeyi çikartmak olacak...allah korusun kendimi savunma amaçli onu kullanmak zorunda kalirsam ve karşimdakine ölümcül ya da kalıcı bir zarar verirsem,hapishaneye düşmüş olmayı düşünemiyorum bile.
sivil hayatın tüm güzelliklerinden mahrum kalmak,düşünülesi birşey değil.
O yüzden şu an yaşadiğimiz,hatta şikayet ettiğimiz pek çok şeyi sivil hayatında bile yaşayamayan insanlar olduğunu hatirlayip halimize şükretmeliyiz diye düşünüyorum.

kardeşim aynı şeyi düşündüyorum hep...aynı cümleyle hemde...bende evci iznindeyim.anlattıklarınla yuzde 80 herşeyimiz aynı.sadece bız 500 kişi kısa dönem çok sıkışık bi ortamda yaşıyoruz.tuvalet yemek falan herşey sorun.tv falan yok.banyo haftada 2gün ve soğuk...ve en büyük özlem özlem...Allah kolaylık versin hepimize kardeşim...nereye dağılacağın belli oldu mu[/QUOTE]

doğuşcum seninki biraz daha zormuş ama inşallah keyfin yerindedir yine de..senin dağıtım ne oldu?

kardeşim aynı şeyi düşündüyorum hep...aynı cümleyle hemde...bende evci iznindeyim.anlattıklarınla yuzde 80 herşeyimiz aynı.sadece bız 500 kişi kısa dönem çok sıkışık bi ortamda yaşıyoruz.tuvalet yemek falan herşey sorun.tv falan yok.banyo haftada 2gün ve soğuk...ve en büyük özlem özlem...Allah kolaylık versin hepimize kardeşim...nereye dağılacağın belli oldu mu

doğuşcum seninki biraz daha zormuş ama inşallah keyfin yerindedir yine de..senin dağıtım ne oldu?[/QUOTE]
daha sölemediler kardeşim...27 yer varmış.2si ceza evi diğerleri karakol.hayırlısı inşallah.

Geri
Üst Alt