Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ata seat (ankara) kapanıyor

Seat Atanın seat araçlara yine bakım hizmeti verecek sadece yetkili servis değil özel servis olarak hizmet verecek. Usta konusuna gelince yıllarca seat servisi yapan ustalar var sonuçta halada orda çalışıyorlar bende memnunum açıkcası :)

Seat Atanın seat araçlara yine bakım hizmeti verecek sadece yetkili servis değil özel servis olarak hizmet verecek. Usta konusuna gelince yıllarca seat servisi yapan ustalar var sonuçta halada orda çalışıyorlar bende memnunum açıkcası :)
emre ; Atanın çalışan ustalarından memnun olmayan yoktur,sadece yönetim ve zihniyetle alakalı sıkıntılar vardır.

O zaman bende bi haber Seat ata yerine yeni yer açılıyor konya yoluna mercedesin tam karşısına ;)

kankaaa kenan abı ıle az kualklarınıcınlatmadık senın tamponları kaskodan degsıtırırkenD:

Vallaha ben yeni duydum bu arada sizlere birşey danışmak isterim geçen sene mayıs ayında aerodinamik kit yaptırdım benim orjinal ön arka tampon orda duruyodu sıkıntı olmaz dursun dediler şimdi kapandığınıda duyunca aradım orda mekanik servisteki arkadaşta gitmiş bizim elimizde hiç birşey kalmadı onlar muhtemelen hurda diye atılmıştır diyolar sizce ben bunlara napıyım şimdi

Vallaha ben yeni duydum bu arada sizlere birşey danışmak isterim geçen sene mayıs ayında aerodinamik kit yaptırdım benim orjinal ön arka tampon orda duruyodu sıkıntı olmaz dursun dediler şimdi kapandığınıda duyunca aradım orda mekanik servisteki arkadaşta gitmiş bizim elimizde hiç birşey kalmadı onlar muhtemelen hurda diye atılmıştır diyolar sizce ben bunlara napıyım şimdi

abi tamponlarının depoda olduğuna dair bi kağıt filan warmı elinde??

Yok be kadir hiç birşeyde almadım ne biliyim ya kurnazlık yaptılar ta ilk yaptırdığımda götürüyüm dedim abi bu arabada gitmez bu döşemeye sıkıntı veriri yırtar dediler dursun burda sıkıntı olmaz dediler bende salak gibi bıraktım aslında yaptırdığıma dair elimde faturam var onuda kullanarak bi ihtarname çekeyim diyorum

Geri
Üst Alt