Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ata seat (ankara) kapanıyor

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında scareface tarafından paylaşıldı.

1. scareface

scareface SCW Üyesi

71
    1
    8
    ankaradaki arkadaşların dikkatine bugün uğradığımda söylediler ata seat artk servisi kapatıyormuş sadece skodaya bakacaklarmış oraya giden arkadaşlara duyurulur, yetkili servis ank. da 2 ye düşecek

2. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    1. si doğuş oto 2. si seat ata idi 3. sünü ben bilmiyorum ankaralıyım ama

3. scareface

scareface SCW Üyesi

71
    1
    8
    3. yü bende bugün gitti gördüm şaşmazda eski wv servisiydi aydoğanlar artık seatada bakıyor yetkili servis ama aksesuar bakımından biraz zayıf geldi bana bişey sordum varmı diye ama ilgilenen arkadaşın pek bilgisi yoktu :) servis olarak illaki iyidir

4. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    kiminle konuştunuz servisten Kenan Usalan ile mi

5. scareface

scareface SCW Üyesi

71
    1
    8
    isim veremiyorum gizlilik ilkelerine aykırı :) şaka biryana bikaç kişi söyledi ama onlar orda skoda olarak devam

6. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    ben arabamı ordan aldım en yoğun seat servisiydi ankaradaki anlam veremiyorum

7. scareface

scareface SCW Üyesi

71
    1
    8
    kardeş arabanın garantisi bittiyse ustaları tanıyosun galiba yine ordalar bakımını vs yine yaptırırsın orda yok demezler

8. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    hadi be en sevdiğim servisti niye kapandıki acaba:kizgin:eek: zaman mecburen hiç sevmesem de doğuşa gidicem:p

9. mert_kaya

mert_kaya SCW Üyesi

33
    1
    8
    seat ata kapanmıyomusda isimler birleşmiş seat efe olcakmış diye duydum ama sizin dediğiniz gibide olabilir.aydoğanlara gittim bi kaçkere fena değiller ama seat atada ustalar fln daha iyidi en azından araba yapılırken görebiliyodun aydoğanlar almıyo içeri ama fena değil şaşmazda aydoğanlar mercedesin karşısında..

10. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    garantisi bitmiş araçlarınız için sponsorumuz İLKİM OTOMOTİV var uzman kadrosuyla SCW ailesine sınırsız hizmet sunmaktadır.bilgilerinize

habildinar ve kfy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş