Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar proje tamamlandı chip+ down pipe forge dw ama sıkıntılar var.

Aracindaki problem yazilim problemi bana sorarsan problemi baska yerde arama ayni sikinti bende de vardi yapmadigim kalmadi. Yazilimi sildir uaptitdigin yerde sorunun ortadan kalktigini goreceksin. Shaking problem olarak gecer. Bu problemi yaratmadan aracina yazilim yapacak yerler biliyorum

kardeşim ben bu yazılımı orjinal haline getirmek istiyorum kim yapar bunu :(

yazılımı yaptırdığın yer orjinalini yükler tekrar ya da doğuş otomotivde aracın servise girdiğinde yazılım güncellemesi yapılırsa aracın tekrar 125 lik olur :) aracın beyni yeni yazılımla birlikte şu kadar bar basınç basıcaksın diyor ama sensör dur napıosun o kadar basamazsın diyor sen de araç içinde bu muhabbeti aracı çekip bırakma , silkeleme , gaz yememe olarak duyuyorsun olay bu. Dolayısı ile yeniden sorunsuz yazılım yaptırcak bir yer bulursan o da siler ve yenisini yazar.

Geri
Üst Alt