Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar proje tamamlandı chip+ down pipe forge dw ama sıkıntılar var.

MiracuLous

Kayıtlı Üye
1,4 tsi 125 hp 2012 copa plus arkadaşlar arac 63 lük boru ve down pipe komple warex takıldı.
forge dump valve takıldı ecu fast soft yazılım yapıldı.
araca yüklendigim zaman vites attıkdan sonra gaz yemiyor gibi salıyor tekrar basıyor ne yapabilirim sıkıntımız neden oldu çözemedim.

yazılımda mı bir sıkıntı var bilmedim araç orjnalken daha iyi gidiyordu sanki
adanadan geldikten sonra konyada kendi orjnal leonumuzla denedik ve orjinal olan geciyor ne yapmamız gerek basına bu sıkıntılar gelen varmı.

yada 63 lük boru mu büyük geldi anlamadım :S cok sıkıldım şu halinden bilgisi olan varsa yardım ederse sewinirim.

hayırlı olsun.sorun hakkında bilgim yok.arkadaşlar yardımcı olacaktır

egsozdan sıkıntı yokta ,, hanı dıcem DV yırtıldı basınç kaçırıyor ama oda degıl forgeyı takmışsın... ya yazılımda bı sorun var yada DV ye bağlı olan hortumlardan bırı yırtık basınç kacırıyor

dw de nasl bşy metalık 200 liraya aldık ben öle pek anlamam bu işlerden 3 gen bi metal parça forge yazıyor üstünde okadar. yükde giderken bazn hava kaçırıyor gibi ses geliyor anlamadım valla .s

O aldigin parca forge blow off pek bi artisi yok tahminimce aracindaki orjinal dumpvalf basinca dayanamayip yirtildi ve aracin orjinal halindende daha kotu gidiyor senin aracinda olmasi gereken forge dumpvalf fiyatida 700 tl civari

anladım kardes sagolasın vitesi atıyorum aracı bşy tutuyor gibi oluyor geri salıyor yorumun için tşk ederim o parcadan almaya çalışacam :S

ilk ihtimal yazılımından kaynaklı. kopya yazılım yüklendi ise dosya çakışmasından yaratır genelde bu sorunu. ikinci ihtimal ise dv nin kaçırmasıdır değiştirdim diyorsun ama 200 tl ye imkanı yok. 600-750 tl arası değişir fiyatları

ne güzel yaa, yazılanlar hakkında hiçbir bilgim yok ya la :D böyle cahillik yok :D

bnm aracın beyni sökülmeden yazılım atılmıyormuş 2012 oldugu için adam bizi yemiş yazılım yükledim diye gerçekten beyin sökülmeden hiç bir işlem yapılmıyor mu veya ben bu beyni orjinal yazılım nasıl ceviririm ya :S

Geri
Üst Alt