Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Motorine Fahiş Bir Zam Geliyorr !!!

3 hafta once 54 litre mazotu 190 liraya aldim icime oturdu..
bakalim bu sefer kaca patlayacak :(

önümüzdeki seçimlerde bu adamların en güçlü rakibi kimse ona oy vermek lazım. yok ben sağcıyım yok ben solcuyum diye düşünmeden bunların karşısında en sağlam kim varsa onu desteklemeli.

seçimler yaklaşıyor goreceksınız,millet yine oy verecek yine iiktidar olacaklar.Bülent arınc %48 oranla iktidar olacagız dıyor.Burada herkes memnun degıl gıbı gorunuyor ama halınden memnun olanlarda var.Komur,beyaz esya vb urunler sureklı olarak dagıtılıyor benzın ıstasyonlarına promosyon veremezsınız dıyor ama kendısı promosyon gıbı urunler gıda ceklerı vs dagıtım duruyor.
Petrol burnumuzun dıbınde cıkıyor.Dunyanın obur ucunda kı adam bızden daha ucuza kullanıyor bunu anlamak memkun degıl.Bu benzınde kı otv kdv vs devlet onemlı gelır kalemlerınden kesınlıkle tavız vermezler.

durmak yok soymaya evam gercı soyacak bırsey kalmadı yaa......

hakediyoruz yapacak bişe yok.. :mad: :mad: :mad: yola devam.. anketler %48-50 olur diyo..

Geri
Üst Alt