Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Motorine Fahiş Bir Zam Geliyorr !!!

brent yani varil fiyatı düşdügü zaman bizim ülkemizde akaryakıta indirime gidilmiyor ama brent yükseldigi zaman daha sabah yüzümüzü yıkamadan zammı koyuyolar ama benim milletime bu az bile bi laf vardır söylemeyi çok istiyorumda terbiyem müsaade etmiyor zaten anlayan anlamıştır......

gerçi millet bisiklete binmeye başlayınca onada bir vergi bulurlar. bisikletlere plaka takma zorunluluğu ve yıllık vergi falan. vatandaşını ..... için herşeyi beklerim ben bunlardan.

brent yani varil fiyatı düşdügü zaman bizim ülkemizde akaryakıta indirime gidilmiyor ama brent yükseldigi zaman daha sabah yüzümüzü yıkamadan zammı koyuyolar ama benim milletime bu az bile bi laf vardır söylemeyi çok istiyorumda terbiyem müsaade etmiyor zaten anlayan anlamıştır......

Aynen müstehak... İsmi lazım değil bi siyasetçi dediki... Herkes isyanda memur şikayetçi emekli öğrenci işçi her kesimden şikayetçi olanlar var bırakın öğrenciyi işçiyi sadece emekliler ve memurlar oy vermese adamlar başa gelemez ama bu seçimdede başa gelirlerse artık memurlar ve emekliler için bende kılımı kıpırdatmayacağım çünkü bellki kendileri böyle yaşamayı tercih etmiş... Demişti... Ortada işte herşey...

Aynen müstehak... İsmi lazım değil bi siyasetçi dediki... Herkes isyanda memur şikayetçi emekli öğrenci işçi her kesimden şikayetçi olanlar var bırakın öğrenciyi işçiyi sadece emekliler ve memurlar oy vermese adamlar başa gelemez ama bu seçimdede başa gelirlerse artık memurlar ve emekliler için bende kılımı kıpırdatmayacağım çünkü bellki kendileri böyle yaşamayı tercih etmiş... Demişti... Ortada işte herşey...

ben hakkımı helal etmiyorum bu kadar

libya bahane afrıkada adam osursa TR de benzınde zam ona zam buna zam .... bahanelerı bıraksınlar

vergilerle toplanan bu kadar para bi işe yarasa kimse gıkını çıkarmaz..ama bu paraların nereye gidiceği belli seçim kampanyalarına..

birde arkadaşlar ingiltere de uygulanan zam politikası neymiş biliyomusunuz.... Yakıt pompa fiyatları sabitlenmiş.. yani benzine zam gelince adamlar tüketici vergisini düşürüp, indirim oluncada tüketici vergisini aynı oranlarda arttırıyolarmış.. böylece hiç kimseye zam olarak yansımıyor... fiyatlar sabit......bu sabah radyoda Nihat söyledi dinleyenleriniz olmuştur mutlaka..

Geri
Üst Alt