Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka koltuğun altındaki tümsek

:eek:
benim bindiğim bütün araçlarda vardı su na kadar egzoz sistemi ordan geçer büyük olmasının sebebi sadece egzoz değil katalizatörler..partikül filtresi orta susturucu bunlar borudan daha geniştirler.hem onu korur ve gizler..benim arçalarımda da vardı..bunu dışında bindiğim diğer araçalrda da hep vardı boyum kısada diye arkadaşlarım beni hep ortaya oturuyorlar..

10 aydır biniyorum hiç arkaya bakmadım ve binmedim dikkat de etmedim hiç . Sabah ilk işim bir bakmak olacak nasıl bir tümsek var.

:D bende bi bakayım :)

- - - Updated - - -

Birde sürücü koltuğunda gizli çekmece filan gibi birşey diyorlardı ben bulamadım varmı öyle bişey bilgisi olan ?

çok sinir bozucu birşey orası arkaya oturanların hepsi bikere ayağını basıp kirletiyor halıyı bende ona sinir oluyorum . ama hondalarda yok gerçekten

Geri
Üst Alt