Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arka koltuğun altındaki tümsek

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında brtgdgn tarafından paylaşıldı.

1. brtgdgn

brtgdgn SCW Üyesi

105
    19
    18
    Arka koltuğun ortasında alt kısmında yani ayakların koyulduğu yerde bi tümseklik var o nedir , ne işe yarar :) Arka koltukla işim olmuyor fakat genelde oturanlar herzaman sorun yaşıyor :) Bunun ne işe yaradığını ne olduğunu çok merak ediyorum bu konu hakkında bilgi verirmisiniz acaba :)

2. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Bu çoğu araçta vardır zaten, aracın şasesi o şekilde ondan. Zaten o tümsek boydan boya, önde vites topuzunun ordan arkaya kadar..

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    sanırsam egsoz borusu oradan geçiyor

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  4. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Bende egzos borusu diye biliyorum. arkadan çekişli araçlarda da şaft geçiyor. egzoslar kenarlardan geçiyor

5. brtgdgn

brtgdgn SCW Üyesi

105
    19
    18
    Peki o tümseğin o kadar yüksek olması mı gerek ya :D diğer araçlarda daha alçak oluyor :D

6. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    farkındaysanız bizim araçlar çok alçak çoğu araca göre ekzos boruları ordan geçsin diye onu kaldırmıyorlar... bazı firmalara kaldırdı mesela yeni yarislerde yok güzel duruyor ancak bu seferde araç yüksek...

7. brtgdgn

brtgdgn SCW Üyesi

105
    19
    18
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim :) bu konuda aydınlatmanız iyi oldu :eek:

8. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    aynen katılmaktayım :D

9. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    sanırım bı honda cıvıclerde yok o tumsek yanlıs hatırlamıosam gercektende cok rahatsız edıcı ama yapcak bsey yok:)

10. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    10 aydır biniyorum hiç arkaya bakmadım ve binmedim dikkat de etmedim hiç . Sabah ilk işim bir bakmak olacak nasıl bir tümsek var.

Sayfayı Paylaş