Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aramızda Konya'da Oturan Var mı. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende pertten cıkan aracı kasko yapmak isteyipte yapamayan cok insan gördüm yapıkredi ve dubai kaskoyla kendim görüştüm pert kaydı olan araca kasko yapamayacaklarını söylediler. yapan başka bir kasko şirketi varsa bilmem alınır arac gidilir kasko yapmaya calışılır.

mesut oradaki insiyatif kasko şirketinden ziyade acente de :) kasko işi yapan tanıdıklarımdan biliyorum.

ciddi ciddi alacanmı yiğit

öncelikle araç hakkında sağlam bilgilere ihtiyacım var araç yürümek konusunda bi sıkıntı yaşamıyosa pertten dönmesi vs. hiç de önemli değil benim için..
yarın aricam adamı..aklımda bi fikir var bi şekilde aracın durumunu da net bi şekilde öğrenebilirsem teknik bilgisine güvendiğim insanlardan aracımı satıp alabilirim..kalan parayla aracın değişmesi gereken parçalarını değiştirim gibi bi yol var kafamda şuan..
hayırlısı demek en iyisi..

Daha önceden kazalı resimleride vardı çıkarmışlar o resimleri şimdi.Yalnız bunun gibi kazalı araçları sonradan elden çıkarmak çok zor Yiğit.Bu araç aylardan beri aynı fiatdan satlıkdı zaten.

Daha önceden kazalı resimleride vardı çıkarmışlar o resimleri şimdi.Yalnız bunun gibi kazalı araçları sonradan elden çıkarmak çok zor Yiğit.Bu araç aylardan beri aynı fiatdan satlıkdı zaten.

Tekin abi bence bu araba Konya'da olduğu için kaybetti şu zamana kadar burda olsa çoktan satılırdı gibime geliyo..

öncelikle araç hakkında sağlam bilgilere ihtiyacım var araç yürümek konusunda bi sıkıntı yaşamıyosa pertten dönmesi vs. hiç de önemli değil benim için..
yarın aricam adamı..aklımda bi fikir var bi şekilde aracın durumunu da net bi şekilde öğrenebilirsem teknik bilgisine güvendiğim insanlardan aracımı satıp alabilirim..kalan parayla aracın değişmesi gereken parçalarını değiştirim gibi bi yol var kafamda şuan..
hayırlısı demek en iyisi..

iyi o zaman yarın bende arayım da adamı fiyat yükselteyim biraz. :p :p :p

yarn hepimiz arayalm diyelim ben 35 veriom o 40 verio bu 50 verio yiğit aradğında adam 60 istesin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt