Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aramızda Konya'da Oturan Var mı. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla şu anda alabilecek durumda olsam gider alırım. biner zevkimi alırım 2-3 milyar aşağı veririm neolcak sanki 2-3 milyarla batacazmı. 28-29 milyarada havada gider heralde bu araç. hiç olmadı sanayide parçalarım öyle satarım valla.
Parçası bulunmayan, çok pahalı olan bir araç olsa, dediğin gibi parçalar satarsında abi, bulunmayan bi araba, yedek parçası olmayan bi araba değil ki.. 42.000TL'ye bu aracın kazasızını az km'lisini almak mümkünken, hele hele WRX gibi bir alternatifin varken 32.000 bu araca ziyan.

Bence bu fiyata alınabilecek bi araba.32000 cupranın ölüsü eder zaten...

yiğit öyle bi düşüncen varsa benimle irtibata geç biz sigorta şirketleri araçların net hasar durumlarını tramerden görebiliyoruz hangi şirketten sigortalı olduğunu ve hasarın meblağını ne olduğunu falan araştırırız..ona göre karar verirsin..pert araca kasko yapan sigorta şirketleri var ama çok yüksek prim karşılığında yapılıyo..kasko içinde yardımcı olurum..bilgine

tamamdır Tuba teşekkür ederim.. :)

Yiğit 28e kadar bırakır bu arabayı haberin ola çıt çıt

adamı aradım..
adamın borcu varmış 4.5 aydır işsizmiş..2. sahibiymiş aracın Bursa'dan pert olarak almış dışarda yaptırmış kendisi..araç kaput sağ ön çamurluk sol arka taşıyıcıdan hasar almış..konsoldaki airbagler patlamış kazada..aracın şase nosunu alıcam adamdan geçmişine bakmak için saat 2 gibi arayıp adam geç yatmış dün kafamı kaldıramıyorum dedi ben de ok dedim.. :D :D

adamı aradım..
adamın borcu varmış 4.5 aydır işsizmiş..2. sahibiymiş aracın Bursa'dan pert olarak almış dışarda yaptırmış kendisi..araç kaput sağ ön çamurluk sol arka taşıyıcıdan hasar almış..konsoldaki airbagler patlamış kazada..aracın şase nosunu alıcam adamdan geçmişine bakmak için saat 2 gibi arayıp adam geç yatmış dün kafamı kaldıramıyorum dedi ben de ok dedim.. :D :D

yiğit bence kaçırma bunu...

Aslansın yiğit abi yürü bea :D Walla kacırılmayacak araba motor ve yürüyen aksam da sıkıntı yoksa alınır walla kaput tampon camurluk sorun değil :)

İyide bir aracı kaput, çamurluk, arka taşıyıcı yada airbag patlamasından dolayı perte çıkarmaları imkansız gibi geliyor bana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt