Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçtan Gelen Rahatsız Eden Ses

Cok tesekkurler bi deniyim onu

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
torpidonun içinde torpido buyuklugunde kapak göreceksiniz yada ebatı her neyse dört tarafı vidalı.uygun el aletiyle coklu yıldızlı olması gerekir sökün kapağı cıkartın.elinizi sokun ışıldakla gözlemleyin.
bişi bulamadınız mı :)
kalorifer motor kapağını takmayın açık kalsın +torpido kapağı da açık kalsın gerekirse bi aracınızla test edin gezin ses değişecekmi sesin nerden geldiğini anlayabilirsiniz belki...başka da bişi gelmiyor aklıma...haa en son lifle kalkınca aracın sağ tarafı ses gelen tarafı gözlemleyin alttan bişi cıkmış olabilir...
başkada bişi yok :) geçmiş olsun durumu bildirirsiniz aynı konu içersinde takipteyiz

Son düzenleme:
Herkese merhabalar yaklaşık 2-2,5 aydır arabamın sağ ön tarafından sanki torpidonun oradan birşey çarpıyormuş gibi bir ses geliyor. Torpidonun içini kaç kere boşalttım denedim sağ kapı saklama gözünü boşalttım denedim fakat ses kesilmiyor. Herhangi gevşeyen bir yerde göremedim. Daha önce başına gelen oldu mu? Tahmin yürütebilir miyiz neresi olduğuna dair?
Bulabildiniz mi sorunu? Aynı tarif ettiğiniz sesi ben de duyuyorum, misket sekeliyor gibi tiz bir ses...

Aracınız da gelen ses benim aracımdanda geliyor .tek çözümü var volant baskı balata komple degıstırmek .aracın yukunu debriyaja bındırdıgınız zaman dagılmıs olan bılyeler ses yapıyor hafıf tatlı gazla ses kesılıyor . @ssukruss2

Bozuk yerlerden geçerken bende de yapıyor kapı döşemesinden geliyor büyük ihtimal sarsılıp esnediği için çok ufak bir ses yapıyor ki genel olarak esnediği için başka yerlerden de sesler geliyor, düzgün bozuk olmayan yollarda hiç ses duymuyorum. İçinin plastik ağırlıklı olmasının kötü yanı.

Aracınız da gelen ses benim aracımdanda geliyor .tek çözümü var volant baskı balata komple degıstırmek .aracın yukunu debriyaja bındırdıgınız zaman dagılmıs olan bılyeler ses yapıyor hafıf tatlı gazla ses kesılıyor . @ssukruss2
Yok abi, bizde gelen ses sizin bahsettiğinizle çok farklı... Önde döşün içinden bir çıldırtı geliyor. Çakıl tanesi boştaymış gibi. Baskı Balata ile zerre kadar alakası olamaz. İlginiz e teşekkürler yine de...
@R.MAviş

Yok abi, bizde gelen ses sizin bahsettiğinizle çok farklı... Önde döşün içinden bir çıldırtı geliyor. Çakıl tanesi boştaymış gibi. Baskı Balata ile zerre kadar alakası olamaz. İlginiz e teşekkürler yine de...
@R.MAviş

serviste 3gün kalması gerekiyor dediler bulunması için bende arabanın orasını burasını kurcalamasınlar diye bırakamadım. Şuanda alıştım muhtemelen sesi duymuyor gibiyim :)

Geri
Üst Alt