Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Servise Bırakıyorum

ergungor;617362]bengerekiyormuşdiyorum arkadrk sensörlerini ekrandan görebiliyoözellik?[/QUOTE]

Selam mehmet . Nasıl oldu park sensorlerin .

Mehmet hocam selam,

Park sensörünün ekrana gelmesi olayı da oldu mu? yoksa sadece bipliyor mu? :)

Arkalar fabrikasyonsa geliyor hocam açarsan özelliği vag-com ile, ön arka varsa zaten geliyor da, önler sonradan takılınca durum nedir acaba, Mehmet'ten bekliyoruz cevabını :)

bildiğim kadarıyla volkswagen de orjinal ön park sensörü olanlarda ön konsolda park sensörünü aç kapa düğmesi var sonuçta dur kalk trafikte sürekli ötmemesi gerekiyor. sonradan takılan durumlarda bu sorun nasıl çözülüyor peki? herhangi bir düğme varmı bu iş için?

Arkadaslar kusura bakmayin gec cevap verdim dediginiz gibi ekranda cikmiyor bu ozellik yazilimsal olmasi gerekiyormus simdilik sadece ses var ve dugme ile acilip kapatiliyor esim icin cok kullanisli oldu simdi kaldirimlari fark edebiliyor

Bu konuyu ben de çok merak ediyorum arkadaşlar, park sensörlerini ekrandan görebiliyor muyuz?

Arkalar fabrikasyonsa geliyor hocam açarsan özelliği vag-com ile, ön arka varsa zaten geliyor da, önler sonradan takılınca durum nedir acaba, Mehmet'ten bekliyoruz cevabını :)

bildiğim kadarıyla volkswagen de orjinal ön park sensörü olanlarda ön konsolda park sensörünü aç kapa düğmesi var sonuçta dur kalk trafikte sürekli ötmemesi gerekiyor. sonradan takılan durumlarda bu sorun nasıl çözülüyor peki? herhangi bir düğme varmı bu iş için?

Arkadaşlar kusura bakmayın geç cevap verdim. Hepinize birden cevap vereyim wv nin kendi orijinal park sensörleri kullanıldı içeride ekranda yazılımsal özellik olmadığı için ekranda görünmüyor ama yakın zaman da halledeceklerini söylediler ondan sonra ekran da da görüle bilecek. İçeride ufak bir düğmesi bulunuyor istediğin zaman acıla biliyor geri vitese koyduğunda kendisi otomatik acılıyor ve park ederken sadece ses veriyor. Gayet başarılı oldu diyebilirim eşim kaldırımlara ne kadar kaldığını sesten fark edebiliyor. İlerleyen zamanlar da ekran özelliği gelsin o zaman tadından yenmez diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt