Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Servise Bırakıyorum

Merhaba,

Ön park sensörünü taktırdınız mı? Orjinalle birebir aynı mı? Resim paylaşma durumunuz olabilir mi? Birde maliyeti ne oldu acaba?

Teşekkürler.

Öncelikle kurallarımız gereği üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz.

Yaptır ve kullanıyorum doğuşun orjinal sensörü takıldı 2 yıl garantili fakat tanponun iç kısmında kalmıyor dışıdan takılıyor ve arka park sensörü gibi görünmüyor fakat rahatsızlık vermiyor görüntüsü resimlerini yakın zaman da yüklerim ondan sonra yaptırmaya karar verecekler bir bakar.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Öncelikle kurallarımız gereği üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz.

Yaptır ve kullanıyorum doğuşun orjinal sensörü takıldı 2 yıl garantili fakat tanponun iç kısmında kalmıyor dışıdan takılıyor ve arka park sensörü gibi görünmüyor fakat rahatsızlık vermiyor görüntüsü resimlerini yakın zaman da yüklerim ondan sonra yaptırmaya karar verecekler bir bakar.

Teşekkür ederim, hemen tanıtıcı konu açacağım.

Ne kadara yaptırdınız peki sensörü?

Herşey dahil 500tl ye yaptırdım. Ufak bir sürtme vardı tanponda onuda yaptırdım ve toplam maliyeti 500tl gibi tuttu.

Mehmet hocam selam,

Park sensörünün ekrana gelmesi olayı da oldu mu? yoksa sadece bipliyor mu? :)

Selam mehmet . Nasıl oldu park sensorlerin .

Arkalar fabrikasyonsa geliyor hocam açarsan özelliği vag-com ile, ön arka varsa zaten geliyor da, önler sonradan takılınca durum nedir acaba, Mehmet'ten bekliyoruz cevabını :)

bildiğim kadarıyla volkswagen de orjinal ön park sensörü olanlarda ön konsolda park sensörünü aç kapa düğmesi var sonuçta dur kalk trafikte sürekli ötmemesi gerekiyor. sonradan takılan durumlarda bu sorun nasıl çözülüyor peki? herhangi bir düğme varmı bu iş için?

Geri
Üst Alt