Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracima egsoz taksam nasil olur ufak tefek bişiler var ama

Sana katiliyorum :) ben revo yazilim yaptiricam suan 170 hp 280 hp cikartim bari :D

revo sıtesıne baktımda senın arac stage 2 de 221 beygır oluyor 280 beygırı anca turbo degıstırerek ıntercoler takarak felan alabılrsın dıye dusunuyorum daha fazla beygırlerıde yakalamak mumkun motorun pıstonlarıyla oynarsan ama sanzumanın ne kadar kaldırır bılmıyorum bırde dsg var sende :D

zaten arabam garantiden çıkmış :D ayrıca @atay78 170 hp seride dizel olmasına ragamen çok çok iyi bir çok araca göre yazılımsız çok iyi performans alıyorum
senin araçta fr ama 1.4 ben aracımı alırken çok satmak istediler 1.4 fr komik geldi almadım yüksek araç sürdüğüm için kesmedi :D neyse hayırlısı bakalım
şuan için ayrıca benim arakdaşımda aynı araç var 2.0 bulamamıştı oda almak zorunda kaldı sürdüm 2.0 fr 1.4 fr zaten düz leonlarla kıyaslama yapmam bile 1.4 fr bana göre çok basit geldi sürüş kalitesi

34 EL cadde bostanda gormustum arabani sesi cok cok iyi sahsen gordugum duydugum
En iyi sesti videoda ayni havayi vermiye bilir

Çok teşekkür ederim sevindirdiniz beni . Genel olarak arkadaşlarımda aynı yorumu yapmakta o günden sonra egzoz boru çaplarını büyütüp krom yaptırdım ses biraz daha oturdu + olarak aracıma uygun wasgate bulabilirsem çatlama ve patırdamalar dahada artacak bakalım :)

bu seste arabada cok hosuma gttı ozellıkle ortdan cıkan cıft eksoz cok guzel bır goruntu katmıs araca

Orjinal leon cupra r difüzörünü getirip ve yaptırmak zor oldu ama beklentilerimi karşıladı diyebilirim çoğu arkadaşım yaptırmaya kalktı ama zahmeti ve maliyetini duyunca vaz geçtiler .

zaten arabam garantiden çıkmış :D ayrıca @atay78 170 hp seride dizel olmasına ragamen çok çok iyi bir çok araca göre yazılımsız çok iyi performans alıyorum
senin araçta fr ama 1.4 ben aracımı alırken çok satmak istediler 1.4 fr komik geldi almadım yüksek araç sürdüğüm için kesmedi :D neyse hayırlısı bakalım
şuan için ayrıca benim arakdaşımda aynı araç var 2.0 bulamamıştı oda almak zorunda kaldı sürdüm 2.0 fr 1.4 fr zaten düz leonlarla kıyaslama yapmam bile 1.4 fr bana göre çok basit geldi sürüş kalitesi

2.0 TDİ Fr lar gerçekten çok başarılı bir motora sahip olup benim gözümde tek eksikleri DSG olmaları manuel olsalardı daha sağlıklı yüklenip araca daha çok hakim olabilirler .

2.0 TDİ DSG lerde En uygun motor modifiyesi yazılım (chip tuning) dir daha öteye DSG olduğu sürece gitmek 2.0 TDİ motora 10 bin tl haracayan arkadaşım mevcut ama beklentilerini karşılamadı malesef .

Yazılım konusunda REVO tabiki tartışılmaz ama genel olarak uzmanlık alanı TSİ ve TFSİ larda daha üstündür dizel üzerine pek bir çalışmaları mevcut değil dizel motor üzerinde yazılım firması olarak EVOTECH i tavsiye ederim ekstra olarak TÜV onaylıdır .

1 video daha varmış .

katılıyorum raacım şuan bana kafi boyutta ama araba işi derin iş kafa yorunca o nu değiş bunu değiş işi oluyor ben zaten otomatik düşünmedim 2.0 bulabildiğim tek fr oldğu için almak zoruna kaldım performansta herzman menuel tercih edilir ki hızın verimi açısından çok daha sağlıklı
aracınız tartışmasız abartısız çok güzel cadde bostanın gözdesi :D kazasız belasız kulanmanız dileğiyle.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

çatara pataradan bahediyorsun galiba

katılıyorum raacım şuan bana kafi boyutta ama araba işi derin iş kafa yorunca o nu değiş bunu değiş işi oluyor ben zaten otomatik düşünmedim 2.0 bulabildiğim tek fr oldğu için almak zoruna kaldım performansta herzman menuel tercih edilir ki hızın verimi açısından çok daha sağlıklı
aracınız tartışmasız abartısız çok güzel cadde bostanın gözdesi :D kazasız belasız kulanmanız dileğiyle.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

çatara pataradan bahediyorsun galiba

Dediğim gibi bir dost tavsiyesi isterseniz aracınıza yapılacak en güzel motor modifiyesi Yazılımdır güzel soft veya hard bir yazılım yaptıkdan sonra aracınızda çıkacak sonucu belirgin bir şekilde hissedeceksiniz . Çünki 2.0 TDİ larda çok başarılı bir tork elde edilmektedir .

Normalde aynı olumlu yorumları seat çevremden almaktayım ama bayan gözü ile sizden bu yorumu almak beni mutlu etti itiraf edebilirim :) Teşekkür ederim.

Çatara patarasız cadde keyfi zaten olmaz :) Kısmet olursa kışın alacağım leon cupra üzerine daha yoğun bir çalışma gerçekleştireceğim .

Tekrar teşekkür ederim .

Simdiden hayirli olsun bende tesekkur ederim cok sagolun fikirleriniz icin caddeye yeni gozde geliyor ozman ,)

Geri
Üst Alt