Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracima egsoz taksam nasil olur ufak tefek bişiler var ama

34 EL cadde bostanda gormustum arabani sesi cok cok iyi sahsen gordugum duydugum
En iyi sesti videoda ayni havayi vermiye bilir

@atay78 sende takmalısın bence benim dizel dizel araçlara uygulayan aynı sesi yakalıyan bir çok yer var düşünüyorum bu ay video çekip paylaşıcam nasipse :eek:

@atay78 sende takmalısın bence benim dizel dizel araçlara uygulayan aynı sesi yakalıyan bir çok yer var düşünüyorum bu ay video çekip paylaşıcam nasipse :eek:

ben yapmam bole beygırı dusuk araca yakıstrmıyorum o sesı cakma oluyor ha adanada bı abımızde vardı 400 beygır onda bu ses cıkıyordu o aracta bayılıyordum cunku arac yukluydu o o sesı cıkarsın yakısır ona :D

ben yapmam bole beygırı dusuk araca yakıstrmıyorum o sesı cakma oluyor ha adanada bı abımızde vardı 400 beygır onda bu ses cıkıyordu o aracta bayılıyordum cunku arac yukluydu o o sesı cıkarsın yakısır ona :D

Sana katiliyorum :) ben revo yazilim yaptiricam suan 170 hp 280 hp cikartim bari :D

Sana katiliyorum :) ben revo yazilim yaptiricam suan 170 hp 280 hp cikartim bari :D

bak ozamn bısey demem turboyu buyutrsun ıntercoler takarsın 300-320 beygırı alabılırsın belkı ozman olsun bak onun dısında eksozlu araclara cevremdekılerın hepsı kro gozuyle bakıyor sahsen bende ole bakıyorum

Katılıyorum egsozun var olusu su anlama geliyor guclu bir araba edasi veriyor bence o yuzden abart egsozu daha yuksek yada yazilimi yukseltilmis araclar tercih edebilir diye dusunuyorum revo en iyisi :D

Geri
Üst Alt