Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım PERT oldu arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle canınızı kurtardığınız için gerçekten sevindim. sizin sağ olmanız canınızın ve sağlığınızın yerinde olması gerçekten çok sevindirici bir durum.

leonlar ile kolay kolay takla atmazsınız araba yanlardan aşırı bir darbe almadığı veya arabayı havalandırabilecek bir refüje vurmadığınız sürece takla atmazsınız. ayrıca yapılan testlerde bu arabalarının direklerinin oldukça dayanıklı ve kuvvetli olduğu açıkça ortaya konmuştur.

gelelim kazanıza bu yaptığınız kazada arabanın leon olup olmaması ile pek alakası yok. arabada esp var diye dibine kadar zorlamanın pek bir anlamı yok. aracın kullanma kılavuznda bile yazar espnin geçerliliği fizik kurallarına karşı gelinmediği sürecedir diye. benim alteam var bundan önce leonum vardı bu arabam 5.seatım daha önce kesinlikle kayma savrulma v.s. gibi sorunlarla karşılaşmadım. bence kendinizde olan hatayı pek de arabaya yüklememek lazım diye düşünüyorum.

geçmiş olsun kazayı nerde yaptınız

Çok geçmiş olsun önemli olan sizde bişey olmaması. Yerler ıslakmıydı kaza yaptığınız zaman ?

cok buyuk geçmıs olsun.sağ sağlım kurtulmuşsunuz ya o yeter.dikkat etmek gerek.:(

Bu arada leonlar saglamdir ama en iyi viraji clio rs ve megane rs aliyor eger virajlara sert girmeyi seviyorsaniz alternatif olabilir

Çok geçmiş olsun. ESP olan bir leonun savrulma olayı diğer bir çok araçtan çok daha iyidir, viraja kaçla girdiniz ki, viraj yaklaşık kaç dereceydi? Ben leon ile bartından-istanbula geldim. Otabandaki virajları 180-200 ile düz yoldaymışım gibi alıyordum. Şaşılacak iş doğrusu.

Bu arada leonlar saglamdir ama en iyi viraji clio rs ve megane rs aliyor eger virajlara sert girmeyi seviyorsaniz alternatif olabilir
Clio ve Meganın virajları leondan iyi olamaz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt