Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım PERT oldu arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cok gecmiş olsun allah korumus sizleri kardeşim :( aman dikkat ya arac bu 1 hataya bitiyor hersey :(

geçmiş olsun. leon mu alırsınız bilmem ama vag guruptan şaşılmaz. bu kazayı başka markalardan biriyle yapsanız bu kadar şanslı olamaya bilirdiniz.

Çok geçmiş olsun,önemli olan canınıza birşey olmaması araba her zaman alınır

Geçmiş olsun ben de 2010'da golfIV pert etmiş biri olarak üzüntünüzü tekrar hatırladım. Standart yay-süspansiyon-jant-lastik kombinasyonu ile spor yapmanın bedeli ağır oluyor hakikaten. Aracın Alaman teknolojisine sahip olması bu durum için büyük şans çünkü ne japon ne fransız ne de kore üretimi araçlarda güvenlik ön planda değil maalesef. Kemeriniz takılı olduğu sürece alman araçlarının tüm benliği, benliğinize armağan ediliyor, o güveni hem hissediyorsunuz hem de bazılarımız tecrübe ediyor:(

Bence burada sorgulanması gereken önemli bir nokta var, (örneğe dayalı konuşursak pilotaj hatasından kaynaklı bir kaza olduğunu belirttiniz) ancak esp nin hayat kurtardığı pek çok kaza yol durumu veya diğer fiziksel durumlardan kaynaklanıyor. Esp gib bir teknolojinin abs gibi standart olmamasına anlam veremiyorum açıkçası. Bu ne tür bir pazarlama stratejisidir, bel desteği, katlanır ayna, sis farı standart, esp opsiyonel!!! yağmur ya da yoldaki çukur opsiyonel listedeki güvenlik unsurlarını barındırmayan araçlara daha nazik davranmıyor maalesef, nezdinizde VW grubunun satış stratejisini kınıyorum!!!

Bu arada hazır elimde para da varken biraz daha ekleyip E46 3.30 ci denerdim dostum :)

Geçmiş olsun.Saglam olarak aractan cıkmıssınız.
Buradan cıkan sonuc leonun kotu yol tutan bır ara coldugu değil ne kadar saglam bir arac oldugudur.Kazayı ıncelersen belkı pılotaj hatası cıkacak.Boyle bır kaza gecırıp ıcınden sag cıktıgın bır arac varsa sogumak yerıne dahada ısınmalısın.Ben olsam yenı alacagım aracıda leon olarak secerdım.

OIrnek verdıgın araclardan mesela aurıs olsaydı,benım sahsı gorusum ılk sayfaya yazdıgın kelımelerı su an yazamazdın.(Allah korusun.)

kesınlıkle katılmıyorum..pert ettıgım aurıs ım okadar sağlam bır araçtıkı kazamda sağ çıkmamı sağladı..auris gerçekten çok sağlam ve yol tutuşu kuvvetli bir araç..mehmet hocamla toyota clubdan berı tanışırız..çok üzüldüm açıkcası..Allah hepımızden uzak tutsun böle kazaları..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt