Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç siparişi

Ozaman hayırlısı diyelim kardeşim iki üç ay daha bekle madem dediğim gibi fiyatta birşey oynayacagını sanmıyorum
Çünkü sipariş harici araba gelir de ellerinde bi süre kalırsa bayiye gidip pazarlıkla 4 5 bin liraya kadar indirim yapabiliyorlarmış.açıkçası biraz da kumar oynamış olucam ama hayırlısı artık.

3-4 gün önce zonguldakta oturmama rağmen tüm türkiyedeki bayileri aradım neredeyse.leon fr dsg için sonunda istediğim arabayı çorumda buldum fr plus paketli bayramdan sonra almaya gideceğim. yani bayilerde araba kalmıyor sorduğum aracı soruyorum ertesi gün yok.aceleniz yokmuş ama zam gelme ihtimali olduğunu söylediler ne kadar doğru bilemiyorum.

3-4 gün önce zonguldakta oturmama rağmen tüm türkiyedeki bayileri aradım neredeyse.leon fr dsg için sonunda istediğim arabayı çorumda buldum fr plus paketli bayramdan sonra almaya gideceğim. yani bayilerde araba kalmıyor sorduğum aracı soruyorum ertesi gün yok.aceleniz yokmuş ama zam gelme ihtimali olduğunu söylediler ne kadar doğru bilemiyorum.
öncelikle bilgilendirdiğin için teşekkür ederim,zam geleceğini pek sanmıyorum çünkü 2017 ibiza yeni kasayla gelecekmiş.bu da demek oluyor ki bu kasanın son ibizasını alıcam.doğal olarak yeni kasa çıkacağı için eski kasa ucuzlayacak.tabi benim tahminim bu.

öncelikle bilgilendirdiğin için teşekkür ederim,zam geleceğini pek sanmıyorum çünkü 2017 ibiza yeni kasayla gelecekmiş.bu da demek oluyor ki bu kasanın son ibizasını alıcam.doğal olarak yeni kasa çıkacağı için eski kasa ucuzlayacak.tabi benim tahminim bu.
Rica ederim,bana dediklerini sizinle paylaştım tabi ben leon için sormuştum ibiza için sizin dedikleriniz geçerli olabilir.inşallah istediğiniz aracı alırsınız.

selamlar öncelikle..ben de 1.2 tsi style+plus alma arefesindeyim, istanbulda bayi araştırması yapcaz bugünlerde, istediğim renk emotion renk ama metalik chili kırmızı arasında kararsızım.. tabiki öncelikle bu istediğim donanımda ve renkte bulabilirsek hemen almak ama yoksa sipariş durumu nasıl olur onu da araştırıyorum :s bugünlerde sipariş verilse kasım sonu gelir mi acaba ya da aralık ı geçer mi geçerse yeni yıl olduğu için ne olur aklımda cok soru var, burda konuşmalarınızı görünce bilgi paylaşımı yapabileceğimizi düşündüm.. şimdiden herkese teşekkürler, tanışıp yardımlaşmak isterim
[doublepost=1473982755,1473982262][/doublepost]
Ellerinde araba vardı siz hangi bayi den bakıyorsunuz ? Zenon far sistemine bende hasta oluyorum ama sonuç olarak 2-3 kafadan oynuyordu bende vazgrctım almadım halojen far olsun bişe olmaz dedim ama baktığım yerde zenon farlı araba vardı ıstanbul da dogustan sonra erya otomotiv siye bir yer var seat yetkılı satıcısı her çeşit vardı ellerinde ben bütçeme göre aldım birazda sizin elinizde açıkcası smdiden hayırlı olsun ....en kotu karar kararsızlıktan iyidir derler:)
mrb..hayırlı olsun size de, yakın zamanda mı aldınız acaba, xzenonlu olarak da satışta araç oluyor mu demek, yoksa bu tür opsiyonlu araçlar sadece siparişle mi geliyordur ?

Arkadaşlar bende alırken style plus paketli model elimizde var demişlerdi herhaldr bunlar hazır paketli çünkü bende x zenon lu far istiyorum demiştim maalesef demişlerdi ya sipariş verilip beklenicek yada ellerinde olan model tercih edilecek muhtemelen bende ilk araç sahibi olduğum için biraz acemiliğime denk geldi galiba ikinci el bakarkende sıfır araç almış olduk kısmete

Firmalar genelde kasım aralık gibi kampanya yapıyorlar. Tabi bu durumu bazen önce zam yapıp sonra düşenler de var. Kota doldurma düşüncesi, türkiyede en fazla araç satan firma olma düşüncesi gibi durumlar da fiyatları etkiliyor. Beklemeye almak biraz kumar olacak. O zaman geldiğinde belki hepsinin bir sahibi olacak bu sefer de siz ocak ayını bekleyecek, daha da pahalı bir araç alacaksınız. Zor bir tercih

Ben de aynı şekilde düşünüyorum sipariş verilirse aralığı geçer mi diye.stock araçlar kasım gibi gelir dediler fakat sipariş daha da mı gecikir bilemiyorum

Arkadaşlar bende alırken style plus paketli model elimizde var demişlerdi herhaldr bunlar hazır paketli çünkü bende x zenon lu far istiyorum demiştim maalesef demişlerdi ya sipariş verilip beklenicek yada ellerinde olan model tercih edilecek muhtemelen bende ilk araç sahibi olduğum için biraz acemiliğime denk geldi galiba ikinci el bakarkende sıfır araç almış olduk kısmete
hocam kusura bakmayın anlayamadım dediğnizi, acemiliğiniz nerde oldu tam olarak.. xzenon far sistemi fabrika çıkışlı oluyor, onun dışında sonradan da yapılıyor ama 6 bin civarını buluyormuş masraf..çok da önemli değil tabi bu..ben de düşünmüştüm bu opsiyonu ama bunun için 10 ay beklemek de saçma,..

Geri
Üst Alt