Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç siparişi

inşallah..izmitteki bayiyle anlaştık, yarın nasip olursa aracı opsiyonlamaya gidiyorum, 25 ekimde teslimat görünüyor, 1.2 style plus 16 inç cartego lu kırmızı, hayırlısıyla bakalım, heyecanlıyım sabırsızım =)
öncelikle hayırlı olsun.fiyat olarak anlaştığınız rakam nedir acaba,ya da o tarihte fiyat değişecek mi?

öncelikle hayırlı olsun.fiyat olarak anlaştığınız rakam nedir acaba,ya da o tarihte fiyat değişecek mi?
eyvallah sağolasın, 47500 dediler en son, yalnız 16inç jant var demişlerdi telefonda o başka bir style araçtaymış, yani sadece style plus donanımlı ibiza en son 47500 şu an, ekimin sonundaki fiyat geçerli olcak, ve bazı yerler zam beklentisi var diyor bazı yerler de değişmeme ihtimali yüksek diyor karışık durum.. bence fiyat arttırımı olmucak gibi, cunku 2017 yeni kasa ibiza geliyor, çıkması da 2018 e doğru olur, yeni kasa gelirken bu kasaya zam gelmez sanırım, umarım öyle de olur..

eyvallah sağolasın, 47500 dediler en son, yalnız 16inç jant var demişlerdi telefonda o başka bir style araçtaymış, yani sadece style plus donanımlı ibiza en son 47500 şu an, ekimin sonundaki fiyat geçerli olcak, ve bazı yerler zam beklentisi var diyor bazı yerler de değişmeme ihtimali yüksek diyor karışık durum.. bence fiyat arttırımı olmucak gibi, cunku 2017 yeni kasa ibiza geliyor, çıkması da 2018 e doğru olur, yeni kasa gelirken bu kasaya zam gelmez sanırım, umarım öyle de olur..
Aynen ben de öyle düşünüyorum.zam geleceğini sanmıyorum.verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

Aynen ben de öyle düşünüyorum.zam geleceğini sanmıyorum.verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
rica ederim, umarim indirim gelir
[doublepost=1474581006,1474288214][/doublepost]arkadaslar siparişi verildi, yalnız siparis takibi nerden yapılır, kontrol edilebilecek bir site var mı acaba bulamadım...

3-4 gün önce zonguldakta oturmama rağmen tüm türkiyedeki bayileri aradım neredeyse.leon fr dsg için sonunda istediğim arabayı çorumda buldum fr plus paketli bayramdan sonra almaya gideceğim. yani bayilerde araba kalmıyor sorduğum aracı soruyorum ertesi gün yok.aceleniz yokmuş ama zam gelme ihtimali olduğunu söylediler ne kadar doğru bilemiyorum.

Kardeşim hayırlı olsun..fiyat olarak kaça anlaştınız..ben de bugun eurolig paket siparişini tamamladım.82700.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeşim hayırlı olsun..fiyat olarak kaça anlaştınız..ben de bugun eurolig paket siparişini tamamladım.82700.

Sağolun size de hayırlı olsun.77750 ye geldi benim aldığım act değil yanlız. normal 1.4 TSİ DSG Fr Plus paketli.80 bindi fiyatı %2,5 civarı indirim uygulamış oldular.Bende Euro lig paketli alacaktım ama sonradan vazgeçtim bütçemi biraz zorlardı arada 5 bin fark var sonuç olarak.

Güzel fiyat..hayırlısı olsun..Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin hepimize.bende geçen sene act dsg SEAT sound vardı o yüzden beklemeyi de göze alamayarak eurolig aldım..

orası seat'ın yetkili satıcıları arasında olmadığı için güvenemedim açıkçası
yok ya seatın kendi sayfasında izmit keleşleri yetkili satıcı olarak gösteriyor.ordaki bayiyi ben de aradım 16" Cartoga jantlı kırmızı renk gelcek büyük ekranlı alor mavi gelecek yine büyük ekranlı gri gelecek standart beyaz gelecek demişti. onlarda da yokmuş yani. Anadoludaki bayiler (konya kayseri vb.) olacağını sanmıyorum hocam ama çok istiyorsanız aramakta fayda var :)

Geri
Üst Alt