Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç kiltlenmesi

çocuk başka bir şey, ve gerçekten şakaya gelmez. bildiğim kadarı ile epey eski araçlarda bile bu sistem var. oyun sanıyor açıyor.

muhakkak kemer bağlı olmalı, kapılarda çocuk kilidi.

ama abi bir şey merak ettim; konu başlığı araç kilitlemesi olunca aklıma gelen en son şey bile olmazdı çocuk kilidi. sandım ki motor kilitlendi, sardı, kapılar açılmıyor, kumanda çalışmıyor. :D

çocuk başka bir şey, ve gerçekten şakaya gelmez. bildiğim kadarı ile epey eski araçlarda bile bu sistem var. oyun sanıyor açıyor.

muhakkak kemer bağlı olmalı, kapılarda çocuk kilidi.

ama abi bir şey merak ettim; konu başlığı araç kilitlemesi olunca aklıma gelen en son şey bile olmazdı çocuk kilidi. sandım ki motor kilitlendi, sardı, kapılar açılmıyor, kumanda çalışmıyor. :D

:) aslında daha da açık yazmak istedim ama SCW deki herkez sağolsun hemen yardımcı olmak istiyor o yüzden kısa kesiyim istedim konu başlığını :)
[doublepost=1507116545,1507116437][/doublepost]
Yukarıdaki mesajımda nasıl olacağının resmini atmıştım.
aga ben onu denedim de bu seferde arkaya yetişkinler oturduğunda kapıyı açamıyorlar komple kilitliyor :) benim olmasını istediğim özellik aslında camlardaki çocuk kilidi gibi ben açınca normal kullanılacak kilitleyince arka kapılar içerden açılmayacak inşallah böyle bir özellik vardır

:) aslında daha da açık yazmak istedim ama SCW deki herkez sağolsun hemen yardımcı olmak istiyor o yüzden kısa kesiyim istedim konu başlığını :)
aga ben onu denedim de bu seferde arkaya yetişkinler oturduğunda kapıyı açamıyorlar komple kilitliyor :) benim olmasını istediğim özellik aslında camlardaki çocuk kilidi gibi ben açınca normal kullanılacak kilitleyince arka kapılar içerden açılmayacak inşallah böyle bir özellik vardır
Böyle bir özellik Vag gurubu araçlarda yok maalesef. Eski aracım Sedici de vardı. (Suzuki Sx4) Güzel ve gerekli bir özellik aslında. Ama Seat ta yok ne yazık ki.

bu bahsettiğin özellik tehlikeli olabilir ama. Allah korusun kaza anında acil durum olursa kapıları açmak oldukça zor olabilir.

Sıfır araba aldım ilk yaptığım arka kapıların çocuk kilidini aktif etmek oldu bayidekiler bile şaşırdı

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt