Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç kiltlenmesi

ouzz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2015 model seat leonum var yolculuk esnasında kapıları kilitliyorum ancak içerde oturanlardan biri kapıyı açmaya kalkışınca açılıyor kapı çoluk çocuk oturuyor arkaya malum güvenemiyorum kilidi açamamalarının yöntemi varmı ?

Sürücü kapısında cam açma kapama düğmelerinin altında çocuk kilidi düğmesi var onu aktifleştirince kapı ve pencereleri açamıyor arkadakiler.

Sürücü kapısında cam açma kapama düğmelerinin altındadaki sadece arkadan camların açılmasını engelliyor. arka kapıların kilit yerlerinde çocuk kilidi var

Arabada cocuk oluyorsa arka kapi kilidi mutlaka aktif hale getirilmeli... Cocuk bu sonuçta, aniden kapi koluna asilabilir.
Ibizalarda arka kapinin ice bakan yüzünde cocuk kilidi var, kontak anahtariyla aktif hale getiriliyor.
Sanirim Leonlarda da ayni.

Arabada cocuk oluyorsa arka kapi kilidi mutlaka aktif hale getirilmeli... Cocuk bu sonuçta, aniden kapi koluna asilabilir.
Ibizalarda arka kapinin ice bakan yüzünde cocuk kilidi var, kontak anahtariyla aktif hale getiriliyor.
Sanirim Leonlarda da ayni.

nasıl yapıyoruz onu arka taraftaki kapılar için çocuk kilidini nasıl aktif hale getirebilirim camların çocuk kilidi sadece camları kilitliyor kapılar yine açılıyor

nasıl yapıyoruz onu arka taraftaki kapılar için çocuk kilidini nasıl aktif hale getirebilirim camların çocuk kilidi sadece camları kilitliyor kapılar yine açılıyor
Yukarıdaki mesajımda nasıl olacağının resmini atmıştım.

eyvallah aga deneyecem saolasın

Geri
Üst Alt