Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabamı satmaya karar verdim

benden habersiz arabayı alamıcaksınzı nasıl olsa ozanım nasılsın :D

çok beğendiğim bi araçtı şahsen yabancıya gitmemesi ayrıca sevindirici :eek:key:
her iki tarafada hayırlı uğurlu olsun...

ben tatildeyken sen belgeleri hazırla yolla canım benim, gidip ben teslim alırım:D
iyiyim canım benim sen nasılsın:D

yarın belgeleri bizzat kendim elden götürücem hem bakıma giricem :D

sağol canım benim iyiyim çok şükür :D

panpa ver ben götürürüm bakıma arabayı sen abilerle sohbete git bak bayram abide geliyo plavlı sohbet varmış xdxdxdxdxdpuhaha

yarın belgeleri bizzat kendim elden götürücem hem bakıma giricem :D

sağol canım benim iyiyim çok şükür :D

tamamdır canım benim, sen başlat ozaman işlemleri, ben de renge karar vercem yarına kadar:)
aklında bulunsun plaka takmasınlar, film işini halletsinler... başka ne vardı? :D

Arkadaşlar hepinize teşekkürler ozan kardeşimle kahkaha dolu :D bi araç alım satımı yaptık çok teşekkürederim çok kral bi insan aracıda kendi gibi on numara...

estafurullah abi o senin krallığın:) her zaman beklerim abi, geldikçe muhakkak uğra, bu sefer kısa ve ayak üstü oldu, bir dahakine çok daha güzel bir yemek yiyelim, bol muhabbet bol kahkaha yapalım :)

İkiniz içinde hayırlı olsun arkadaşlarım,güzel leonun içimizden birine gitmesi ayrı bir güzellik..;)

Geri
Üst Alt